Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Telewizja internetowa o grach

Witam, chciałbym założyc telewizje internetowa o tematyce gier video. Niedługo wychodzą takie gry jak Gran Theft Auto 5, która na pewno będzie miażdzyło i wiele innych ciekawych produkcji jak Watch Dogs, Call of Duty Ghost, nowy battlefield itp. Wydaje mi się, że to idealny moment na założenie takiej telewizji. Mam tylko pytanie czy macie jakieś rady jak powinna wyglądac taka telewizja ? jakiego sprzetu potrzebuje i czy mogę liczyć, że producencie będą wysyłać mi gry i sprzęt do testowania zwłaszcza, ze niedługo wychodzą nowe generacje konsol, a mnie nie będzie w najbliższym czasie stać na zakup takowej. Dzięki za wszelkie rady i odpowiedzi.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Telewizja internetowa o grach

Wątpie, żebyś na pcozątku cokolwiek dostał. Wydaje mi się, że dopiero po wypracowaniu pewnej renomy można liczyć na tzw. "darmówki" smile

Offline