Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Meble do redakcji

Nasza redakcja mieści się w Lublinie. Właśnie wynajęliśmy pomieszczenia biurowe w centrum miasta. Nowy wynajmujący zaoferował znakomitą stawkę czynszową , ale biur jest bez mebli. Musimy się szybko uporac z tym brakiem.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Meble do redakcji

Akurat jeśli chodzi o meble biurowe Lublin nie nawala pod tym kątem. Możecie zajrzec na stronkę midox.pl – zobaczcie na krzesła. Jeśli macie sale konferencyjną dostaniecie w Midoxie specjalne krzesła do takiej sali. Generalnie to w sprawie szafek nie jestem najlepszym doradcą, ale krzesel nigdzie nie dostaniecie lepszych za rozsądną cenę. To jest powalająca oferta. Krzeseł się naszukałem sporo jak odpowiadałem za poprzednie biuro i czasem sklepy mają takie badziewie.... Jak dotarłem do witryny Midox już nie musialem szukac dalej. Ludzie beda z checia przychodzic do pracy jeśli im ładnie zorganizujecie to nowe biuro. Nasz zsef w kółko powtarza ze pracowników trzeba zasilać dobrymi emocjami.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Meble do redakcji

Chłopie, zrobiłeś im porządną reklamę smile zamierzam skorzysac z podpowiedzi

Offline