Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Radio

Chciałbym pracować w radiu ale podobno najwazniejszy jest głos. Ja niestety z tego co nagrywałem swój głos na rejestratorze dźwięku i odsłuchiwałem to się nie nadaje, natomiast moja mama mówi, że mam dobry głos i jak najbaridzje nadaje się do radia. Chciałbym się również sptyać czy jest może ktoś tu na forum kto pracuje w radiu lub pracował i byłby w stanie pomóc mi nieco w karierze i podpowiedzieć jak trenować głos i jak przygotować aplikację abym został do radia przyjęty.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 97

Odp: Radio

też myślałem o pracy w radiu ale chyba jednak to nie dla mnie, ponieważ słucham tylko hip-hopu natomiast w polsce przeważają radia grające muzyke która jest na topie typu pop i tym podobne, a jest to całkowicie niezgodne z moimi preferencjami. Natomiast jesli chodzi o radia, które graja rap to niestety są to małe radia, które nie przewiduja wynagrodzen za prace tak wiec moja kariera w radiu raczej nie ma szans na rozwój.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: Radio

Mój wujek pracuje w radiu Eska. Jeśli chcesz coś wiedzieć to pytaj tu na forum, ja postaram przekazać mu Twoje pytania i napisać Ci co odpowiedział. Może akurat będzie w stanie Ci pomóc.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Radio

oo super ! ja mam nurtujące mnie od dawna pytanie. Czy konkursy w radiach są robione na prawde ? chodzi mi o to, czy ludzie, którzy tam wygrywają są ustawieni ? Pytam bo wysyłałem ogromne ilości sms-ów i ani razu mnie nie wylosowano, przez co mam wrażenie, że te wszytkie konkursy to jeden wielki pic na wode !

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Radio

mnie również nurtuje to pytanie, równie mocno czekam za odpowiedzią big_smile

Offline