Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Moda na powiększenie

Hejka : ). Ostatnio powiększenie członka, jest niezwykle modne. Zdumiewające jest to, jakie efekty można przez to uzyskać. Zdaję sobie z tego sprawę doskonale, bowiem mój ukochany tak zrobił ; ).

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Moda na powiększenie

Współcześnie wielu facetów głowi się jak powiększyć penisa?. Wiem że wielkość penisa, ma ogromny wpływ na jakość współżycia. Nam jednakże z Piotrkiem układa się wspaniale, jesteśmy 3 lata po uroczystości ślubnej i wciąż nie umiemy się sobą nacieszyć ; ).

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Moda na powiększenie

Z moim ojczulkiem nigdy nie rozmawiałem o seksie ani żadnych innych tematach intymnych, ale od kolegi ze studiów otrzymałem informację o tym że powiekszanie męskiego przyrodzenia jest teraz na topie. W sklepie internetowym można zamówić tabletki na powiększenie członka. Są bardzo wydajne, wiem, gdyż sam już je wypróbowałem. Wejdźcie na stronę Powiekszanie.sklep.pl, tam są do zamówienia różne interesujące preparaty i urządzenia. To jest rewelacja!!! Wierzcie mi, to działa!!! Namawiam Was do wypróbowania tabletek gdyż doskonale zdaję sobie sprawę z tego jakie są dzisiejsze kobiety. Dojrzała kobieta marzy o tym, by tak ją rozgrzać, by sama błagała o następne spotkanie w sypialni. Jeśli spotkania w sypialni są mało satysfakcjonujące to nawet gdy baba kogoś kocha, zaraz bedzie sobie szukać na boku amanta. od lat wystrzegam się naiwności, zawsze wiedziałem że ludzie są w pewnej mierze jak zwierzęta. Każda dojrzała kobieta jest po pierwsze samicą i tylko dorodny samiec jest w stanie zapewnić jej satysfakcję o jaką jej chodzi.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Moda na powiększenie

Uważam że powiekszenie peniska to doskonałe rozwiązanie. Ja osobiście mam spory kłopot z wielkością własnego penisa. W moim życiu miałem już sporo kobiet, jednak żadnej z nich nie potrafiłem w zupełności usatysfakcjonować. Jestem ogromnie zawiedziony tym faktem. Ktoś mógłby powiedzieć, iż to nie była najistotniejsza przyczyna tych rozstań, niemniej mi one wyraźnie dały to do zrozumienia. Wiem o tym, iż jest spora ilość mężczyzn, którzy mają tego rodzaju trudności, ale wstydzą się o tym mówić głośno. Każdy mężczyzna chce się czuć atrakcyjnie, zwłaszcza dla swojej kobiety.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Moda na powiększenie

Dużo facetów teraz decyduje się na powiększenie penisa. Sam należę do nich. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Kiedyś moje życie seksualne było bure, mało ciekawe. Teraz mam co pokazać , a panie są mną zachwycone. : D Przyznam szczerze, że nie myślałem, że osiągnę taki efekt, który wpłynie na to, że nie będę mógł odgonić się od Pań. A druga rzecz jest taka, iż dzięki takiej kuracji moja samoocena wzrosła. Kiedyś bałem rozebrać się przed kobietą, a teraz to nie robi mi żadnego problemu. To fajne kiedy ściągasz slipki i widzisz wzrok panny pełen podziwu. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę. : D

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Moda na powiększenie

Bardzo jestem zadowolony z tego, że powiększanie członka stało się tak modne pośród moich znajomych. To właśnie Adam namówił mnie na wydłużenie mojego przyrodzenia. Przez mój nieduży rozmiar rozleciało się moje małżeństwo. Monika nie była usatysfakcjonowana z naszego życia intymnego. Kiedy poznałem moją teraźniejszą partnerkę, mój znajomy powiedział mi: "Słuchaj rozciąganie ptaszora to jest to czego ty aktualnie potrzebujesz". Wiem o tym, że ta rada jest szalenie pomocna, i z tego powodu wziąłem sobie tę radę do serca.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Moda na powiększenie

Powiększenie penisa teraz jest modne. Mnóstwo panów tak robi. Mój ukochany także. I obydwoje jesteśmy usatysfakcjonowani z tego. Przy pomocy takiego rozwiązania nasze życie seksualne się polepszyło. Nie żebym narzekała wcześniej na członek mojego ukochanego, ale niestety był on ogromnym kompleksem jego i niestety to miało wpływ na nasz seks. Mój Bartek sądził, że nie potrafi sprawić mi przyjemności. Dlatego uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie ok.. No i powiem Wam, że dobrze zrobiliśmy, bo teraz nasz seks jest cudowny. : D

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Moda na powiększenie

Obecnie obserwuję taką tendencję, iż wiele dzisiejszych aktorów, powiększa sobie przyrodzenie. Uważam że zaistniała na to moda. To wspaniałe rozwiązanie, by móc uniknąć problemów w związku. Moja relacja przeszła kolosalną próbę, nie wiedziałam jak mogę oznajmić mojemu Adamowi, iż nie jestem zadowolona z rozmiaru jego członka. Mój parter nie zadowalał mnie właściwie w łóżku. Tymczasem za moją sugestią, jego znajomy poradził mu, iż pozytywnym rozwiązaniem będzie pompka powiększająca penisa, myślę, iż to będzie dla naszego związku najkorzystniejsze rozwiązanie.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Moda na powiększenie

Uważam że na zapytanie - czy mężczyźni powinni powiększać członki odpowiedź jest na pewno twierdząca. Efektywne metody na powiększenie członka opisuje fachowy artykuł pt. "Intymne igraszki w oczach naukowców". Moja znajoma opowiadała, iż jej brat posiada z rozmiarem swojego przyrodzenia spory problem. Jego dziewczyna unika seksu przypuszczalnie ze względu na to, iż mój brat nie potrafi jej usatysfakcjonować. Przez te okoliczności mój brat czuje się niedowartościowany i jest spychany na nieważne miejsce. To ogromnie negatywnie na niego wpływa. Ten mężczyzna stracił niemal całą pewność siebie. To nadzwyczaj ważne, by w pełni usatysfakcjonować swoją kobietę.

Offline