Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Szukam odpowiednich terminali

Hejka! Potrzebuję porady. Jestem kierowniczką oddziału produkcyjnego w jednej firmie. Od jakiegoś czasu myślę, aby wyposażyć moich pracowników w terminale motorola. Słyszałam, że one dużo wnoszą do tego typu firm. Jednak pragnę jeszcze poznać Wasze opinie? Co sądzicie o takich terminalach?

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Pragnę zauważyć jak ważny jest prawidłowo zorganizowany system wms. Potrzebne są do tego różne terminale, które są bardzo praktyczne. Mój szef zakupił je w ostatnim czasie. Kiedyś nie było w naszym magazynie tego rodzaju terminali, z tej przyczyny firma nie była tak produktywna. Osoby w niej pracujące nie realizowały swoich zadań we właściwym tempie, z tej przyczyny szef nie był z ich pracy do końca zadowolony. Teraz praca jest wykonywana znacznie prędzej.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Mój przyjaciel polecił mi firmę HIT-Kody Kreskowe, mówiąc mi, że oferują oni znakomite terminale mobilne. Kupiłem u nich stosowne terminale mobilne. Specjaliści przedsiębiorstwa mają spore doświadczenie na rynku innowacyjnych rozwiązań. Byłem bardzo zadowolony z ich obsługi. Ogromna wiedza pracowników firmy wywarła na mnie spore wrażenie. Osoby tam pracujące mają szerokie kontakty, które są konieczne na współczesnym rynku.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Mówię wam, terminale motorola to świetny sposób, żeby zwiększyć wydajność pracowników. Ja, dla swojej firmy kupiłem terminale w spółce HIT Kody Kreskowe. Tam są zatrudnieni najlepsi specjaliści. Byłem pod ogromnym wrażeniem ich wiedzy oraz doświadczenia. Udzielili mi dużo cennych wskazówek. Firma jest extra! Mogę polecić ją z całym przekonaniem! Kiedyś korzystałem też z rzetelnej firmy, jaką jest Infocomp, byłem z nich również zadowolony.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Jak wygłoszę stwierdzenie że terminale są w magazynach niezmiernie ważne to nikt mi nie powie że mówię coś nie tak.Każdy kto miał choć raz do czynienia z pracą w magazynie, zdaje sobie sprawę w jak sporym stopniu potrafią ułatwić wykonywanie pracy. W mojej firmie od kiedy zaczęto stosować takie urządzenia, sytuacja diametralnie się poprawiła.Każdy kto nabędzie coś takiego jak Ls 2208 na pewno nie bedzie żałował tego kroku.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Przy wykonywaniu pracy pomieszczeniach magazynowych konieczne jest użycie terminali. To dzieki nim jest możliwość optymalizacji porcesów logistycznych. Nasz zakład nabył własnie najnowocześniejsze modele Motoroli, bowiem od dłuższego czasu mamy pełne zaufanie do tego producenta. Nie zupełnie nie wiem ile kosztuje taki sprzęt, ale mój przełożony zawsze ma takie samo podejście do spraw - jak coś jest dobre to i tak się opłaca nawet trochę wiecej wydać ale to kupić. Ogromnie żałuję że moja żona nie ma takiego podejścia do spraw tongue Ona jest taka oszczędna że aż czasami nie moge tego znieść. Nie raz mi się już zdarzało ze narzekałam z tego powodu własnemu bratu. On uważa że każdy czlowiek ma jakieś wady i trzeba sie koncentrowac na zaletach otaczających nas ludzi.Dobrze że tak sprytnie umie mnie czasem odciągnąć od tych złych emocji, bo gdyby nie to, to pewnie już dawno bym się rozwiódł. A wracając z powrotem do tematu pracy w magazynie - kilka dni temu mój przełożony mi tłumaczył co to takiego systemy wms. Ja nie pracuję w magazynie, ale dobrze znać się na takich tematach.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Wiem z opowieści mojego przyjaciela, iż różne terminale mogą uatrakcyjnić system wms. Można ich używać w sektorze detalicznym i w różnorodnych firmach logistycznych. Kolega zakupywał je do swojego przedsiębiorstwa w spółce HIT Kody Kreskowe. Mówię wam, jak on był niesłychanie zadowolony z tych terminali, były one wykonane nadzwyczaj solidnie. Mój kolega realizuje swoje zadania w terenie, z tego powodu wszystkie zadania dostaje na wyświetlaczu. Robert chwali sobie również przyjemną obsługę firmy HIT Kody Kreskowe. Ofertę spółki znalazł w necie, ale dobrze trafił.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Szukam odpowiednich terminali

Ls 2208 i inne produkty Motoroli ma sporo różnych przedsiębiorstw po to, by poprawić jakość swojej pracy. Ja osobiście interesuję się różnymi nowinkami technologicznymi, jednak Motorola to nie moja bajka!!

Ostatnio edytowany przez dżuma (2013-10-31 09:38:14)

Offline