Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Jak zorganizować transport z chin?

Jestem zdania ze do przedsięwzieć jakich sie podejmujemy trzeba mieć poważny stosunek wiec zdecydowałem się zajrzeć na forum, żeby dowiedziec się czegos więcej o tym jak wyglada transport towarów z zagranicy. Mój zakład ma zamiar zorganizować transport z chin, Chińczycy to naprawdę niedroga siła robocza i dobrze jest wchodzić z nimi w relacje biznesowe.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Jestem pewien, że do szybkiego transportu międzynarodowego najlepszy jest transport morski. Wspaniałą spółką, która się tym zajmuje jest przedsiębiorstwo Tirsped. Prywatnie korzystałem z ich propozycji i powinienem stwierdzić, że są oni świetni. Firma kooperuje z renomowanymi liniami oceanicznymi. Wcale nie musiałem się zamartwiać o konieczną dokumentację, oni wszystkie formalności załatwili bez mojego udziału. W przypadku jakichś pytań, zapewnili mi konsulting ubezpieczeniowy.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Sprowadzanie rzeczy z zagranicy to nic złego. Wystarczy, że posiada się dobrą firmę, która je sprowadzi i wszystko jest ekstra. Sam prowadzę interesy pomiędzy krajami. Bardzo często mi się zdarza wysyłać towary do innych krajów albo z nich sprowadzać do Polski. Tania spedycja międzynarodowa to hasło, które stawiam na pierwszym miejscu, nawet w poszukiwaniu firm transportowych. Chociaż już taką wynalazłem więc, nie muszę się martwic o to czy moje towary zostaną w bezpieczny sposób przesłane. Banalna. : ) Najistotniejsze to fachowa firma!

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Jeżeli ma się w planach sprowadzenie czegoś z innego kraju, należy starannie przygotować się do realizacji tego celu, a najlepiej zdać się na pomoc profesjonalistów. Transport z Chin, powierzchnie magazynowe – tirsped.com.pl - każdy Polak powinien wiedzieć co to za agencja. Fachowcy orientują się w przepisach i procedurach, poza tym potrafią zorganizować konkretne etapy transportu. Zdolności organizacyjne są czymś co doskonale przydaje się w różnych sytuacjach. Zdolności o charakterze artystycznym przydają się tylko w wybiórczy sposób, a organizacyjne po prostu zawsze.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Dla mnie dobry transport artykułów z zagranicy to tani transport. To i tak jest coś co sie wiąże z dużym wydatkiem wiec cięcie kosztów jest czymś bardzo wskazanym. Spedycja lotnicza ma swoje mocne plusy, ale do tego niezbędna jest nestety kupa szmalu. Zagadnienia związane z transportem zawsze budziły moje zainteresowanie, moze z tego powodu ze jestem facetem. Każdego faceta interesuje motoryzacja i każdy prawdziwy mężczyzna znaczną ilość czasu poświęca na sprawy zwiazane ze swoim samochodem. My faceci tacy już jesteśmy i nic ani nikt nie jest w stanie tego zmienić smile Moja małżonka ma hopla na punkcie własnych kiecek, a dla mnie liczy się moje ukochane autko. Ja jestem bardzo zadowolony że ona tak troszczy się o siebie i mysle że jej także podoba się to że zawsze eleganckie, czyste auto stoi zaparkowane przed domem.O nasz dom troszczymy się oboje, to jest akurat coś tak samo ważne dla mnie i dla niej.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Firmy spedycyjne to przyszłość dla mnóstwa przedsiębiorców, również takich jak ja. Przeprowadzam interesy z naszymi sąsiadami za morza. Często zdarzało mi się to, że płaciłem kolosalne sumy na zwożenie danych produktów do Polski. W moim przypadku to są ryby z Norwegii. Transport samolotem nie był do tego odpowiedni, zaś statek z którego korzystałem ciągnął ze mnie wielką kasę. Myślałem co mam robić. Do chwili kiedy to trafiłem na firmę Tirsped, która oferowała swoje usługi przewozowe. Zalogowałem się na ich stronę i kliknąłem na zakładkę transport morski. Od razu mi się spodobało tam jak zobaczyłem ceny itp.. Postanowiłem skorzystać i nie żałuję. Bardzo kompetentna firma, która w błyskawiczny oraz bezpieczny sposób przewozi drogą morską rozmaite towary. W ciągu kilku dni dotarły do mnie ryby, które nawet w minimalnym stopniu nie były naruszone, jak to mi się wcześniej zdarzało. Jednym słowem fachowość i perfekcja. Dlatego jeżeli ktoś potrzebuje jakiegokolwiek transportu czy to morskiego bądź lotniczego, to ja mocno polecam firmę Tirsped. Na pewno każdy będzie usatysfakcjonowany z ich propozycji. Polecam z czystym sumieniem! : )

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Chyba wysyłka stała się modą, nie tylko pośród moich znajomych, ale też w miejscach przeznaczonych na rozrywkę. Wszędzie słyszę tylko: transport towarów samolotem. Nawet w czasopismach o tym piszą. Coś okropnego! Mam dość! Wychodzę jak najszybciej stąd! : (

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Jak zorganizować transport z chin?

Coś mnie tknęło, żeby tu się zalogować. Miło tak poczytać opinie innych ludzi. Sam jestem właścicielem przedsiębiorstwa i od jakiegoś czasu ciekawią mnie magazyny Warszawa i myślałem, by z takich skorzystać. Teraz jestem pewny, że powinienem. Super sprawa te fora.

Offline