Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Nie ma to jak białe tablice szkolne

Cześć ; ). W podstawówce mojego Wojtka kupiono rzucające sie w oczy białe tablice do szkoły. Obecnie mogę powiedzieć, iż to był świetny zakup. Ta szkoła dba o należyte wyposażenie, a jak jest z tym u was, w szkole waszych dzieci?

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Nie ma to jak białe tablice szkolne

Wiem z doświadczenia, że z należytym wyposażeniem szkół bywa przeróżnie. Sam byłem swego czasu dyrektorem podstawówki i gdy chciałem zakupić pożyteczne stoliki do szkoły, było to problematyczne zadanie, bo szkoła podstawowa nie miała wymaganych funduszy. Mówię wam, ile ja się nalatałem za tym! Już miałem przeświadczenie, że zdobędę te środki finansowe, ale gdzie tam! Nic nie szło tak jak trzeba. W rezultacie wychodziłem prywatnego sponsora.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Nie ma to jak białe tablice szkolne

Nie mam czasu zastanawiać się nad tym, w jaki sposób są wyposażone szkoły, jak również przedszkola, wyposażenie wszystkich szkół i przedszkoli dla małych dzieci to nie moja bajka, albowiem nie mam małych dzieci.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Nie ma to jak białe tablice szkolne

Ja posiadam pozytywne doświadczenia ze szkołą, do której chodzi moja córcia. Tam nauczyciele dbają o właściwe wyposażenie sal, gdzie są zajęcia. Znakomicie, iż dyrektor nabył do sal tablice szkolne. Jako opiekunowie cieszymy się z tego nowego zakupu. Moja Maja opowiada, iż wspaniale się na nich pisze. Chciała także, żeby kupić jej na urodzinowy prezent niewielką tablicę do pisania. Uwielbia zabawiać się w szkołę oraz uczyć swoje lalki. Jest naprawdę przekonana, iż gdy będzie dorosła zostanie belfrem, jednak ja uważam, iż dziesięć razy jej się to zmieni.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Nie ma to jak białe tablice szkolne

Właściwe stoliki szkolne to podstawa wielu szkół. Jestem pedagogiem, jak również tatą i zwracam dużą uwagę na zagospodarowanie klas. Pracuję już od dawna z dziećmi i widzę czego potrzebują jeżeli chodzi o meble itp. Z tej przyczyny dbam o to, żeby w szkole w której pracuję zawsze było brane pod uwagę dobro oraz zdrowie uczniów. Uważam, że teraz wiele placówek zwraca uwagę na to, żeby klasy były jak najlepiej wyposażone. : )

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Nie ma to jak białe tablice szkolne

Przyjemnie było wspólnie z Wami poklikać, moim zdaniem polskie szkoły są całkiem do bani bo na wszystko brajuje pieniędzy, tym bardziej na dobre wyposażenie. Jakie mieszczą się w szkołach ławki szkolne w których siedza uczniowie takie dokładnie będą kręgosłupy uczniów którzy godzinami przy nich siedzą sad sad

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Nie ma to jak białe tablice szkolne

Wyposażenie klas musi być jak najbardziej odpowiednie, ale na szczęście teraz w szkołach ten obowiązek jest spełniany. Jestem pedagogiem i pracuję często z uczniami jak również z przedszkolakami. Dla mnie istotne jest to, by uczniowie mieli komfortowe krzesełka oraz stoliki. Pewnego razu czytając coś na necie trafiłam na reklamę zatytułowaną "producent szkolnych mebli: akma-niedomice.pl". Poszłam z tym do wicedyrektora, który już od pewnego czasu potrzebował firmy polecającej meble szkolne. Wyszło na jaw, że jest to firma Akma, polecająca odpowiednie wyposażenie szkół i przedszkoli. Nasza placówka skorzystała z ich usług i dobrze, że to zrobiła, bo uzyskaliśmy piękne oraz tanie wyposażenie szkół. Jeżeli chodzi o mnie ja gorąco polecam tą firmę. : )

Offline