Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Ci złodzieje to plaga!

Cześć wszystkim : ). Jejku! Coś strasznego, to już drugi raz, gdy ktoś dostał się do mojego domu. Powinnam koniecznie coś z tym zrobić. Może znacie kochani internauci jakiekolwiek systemy kontroli dostępu? Proszę o rozmaite rady.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Ci złodzieje to plaga!

Świat idzie na przód, a w raz z nim ochrona i bezpieczeństwo naszych mieszkań, firm oraz posesji. Jestem posiadaczką dużej firmy i długi czas zastanawiałam się w jaki sposób mogę ją zabezpieczyć przez kradzieżą, wandalizmem itp. Na początku postawiłam na kamery, oczywiście nadal to mam, bo jest to cudowne rozwiązanie. Jednak z czasem doszłam do wniosku, że dodatkowym zabezpieczeniem może być kontrola dostępu na posesję firmy. Dzięki niej mogłam kontrolować wszystko co się dzieje w pobliżu ogrodzenia, kto wjeżdża i wchodzi na teren firmy. Już wiedziałam czego chcę. Kolejnym istotnym czynnikiem było odnalezienie stosownej firmy. Mi na szczęście to się udało, gdyż trafiłam na przedsiębiorstwo Securex, które nie dość, że poleciło mi takie usługi po atrakcyjnych cenach to w ciągu tygodnia dni już miałam wszystko zainstalowane. Coś wspaniałego, fachowa i kompetentna firma. Każdy kto poszukuje monitoringu lub innych usług związanych z tym to powinien się skontaktować z spółką Securex. Ja polecam z całego serca! : )

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Ci złodzieje to plaga!

To był doskonały pomysł, aby zainstalować u siebie alarm domowy, teraz czuję się o wiele bardziej bezpiecznie. Nie boję się rabusiów, którzy mogą coś ukraść. Tego rodzaju system umożliwia odpowiednią identyfikację oraz sygnalizację potencjalnego zagrożenia. Ja korzystałam z oferty uznanej spółki Securex.tv. Natrafiłam tam na solidne osoby, które w sporym stopniu pomogły mi przy doborze alarmu. No i to jest to czego poszukiwałam! Fachowcy tej spółki założyli mi alarm w szybkim tempie, naprawdę znakomita firma!

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Ci złodzieje to plaga!

Postanowiłem u siebie w pracy bardziej sprawdzać swoich pracowników, ponieważ zauważyłem, iż w magazynie giną pewne towary. Wszedłem na stronę www o nazwie: Systemy kontroli dostępu securex.tv, na której była umieszczona propozycja spółki, która trudni się profesjonalnym monitoringiem. Skorzystałem z jej propozycji, obecnie pracownicy mojej spółki znacznie się pilnują. Także skuteczniej pracują. Kradzieże już się w ogóle nie zdarzają. Jednakże ja przekonałem się osobiście, iż odpowiednia kontrola w zakładzie pracy jest potrzebna.

Offline