Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Urządzenia taki jak USG...

Hej : ). Jejku, szukam i szukam jakichś danych w sieci i wcale nic nie potrafię znaleźć! Denerwuje mnie to! Urządzenia medyczne to jest to, co mnie osobiście ciekawi. Ktoś z was, drodzy internauci, posiada podobne doświadczenia? Może o tym opowiecie?

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Odp: Urządzenia taki jak USG...

Po cholerę komu ta wirtualna pula informacji jak nawet najzwyklejszych urządzeń medycznych nie można znaleźć w sieci. Ewidentnie za mało jest informacji dotyczących takich urzadzen, o wiele mniej niż się spodziewałem ze bedzie. Jak sie wstuka w Google sprzęt medyczny poznań to pojawiają się jakieś tam propozycje, ale ciągle nie moge zrozumiec czemu nie ma tego więcej. Przydałoby się wiecej witryn o holterach ciśnienienia. Od dawna poszukuje też informacji na temat fok i jestem w dużym stopniu rozczarowany że moja wiedza ciągle jest tak samo mała jak była wcześniej. Ksiązki natomiast to artykuły które można teraz nabyć prawie że tylko w sieci.Dobrze ze przy każdej książce wyświetla się precyzyjny opis, człowiek z góry wie za co płaci. Bardzo czesto zamawiam ksiazki, to sie przyjemniej czyta niz informacje na ekranie laptopa. U mnie w domu zawsze sie nabywało duzo książek. Mój tata kochał czytanie, moja matka identycznie. Kazdy czlowiek upodabnia się do rodziców, przejmuje ich nawyki i niektóre z zainteresowań.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 97

Odp: Urządzenia taki jak USG...

Tyle już poszukuję jakichś informacji w Internecie na temat niezbędnych elektrod używanych podczas badania EKG, i kolps! Nic tu nie ma! Jestem wkurzony na maksa! Ten Internet to istny śmietnik zbędnych rzeczy! Chciałem się czegoś bliżej dowiedzieć na temat tych elektrod, jednak nic z tego nie będzie. A ja prawdopodobnie będę musiał przejść badanie EKG. Mam nieustannie jakieś nietypowe bóle w okolicy serca. Kurka, ja chyba za bardzo się forsuję! Chyba powinienem zmienić zawód!

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: Urządzenia taki jak USG...

Ja chciałem też znaleźć w necie, konieczne mi do pracy akcesoria przeznaczone do gabinetów medycznych, tymczasem na moje wielkie szczęście, wyszukałem znaną firmę Varia. Cieszyłem się, iż ta firma importuje na polski rynek profesjonalny sprzęt medyczny. Przekonałem się osobiście, iż sprzedawane akcesoria medyczne są na wysokim poziomie. Firma jest także producentem niezbędnych papierów do rozmaitych urządzeń medycznych.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Urządzenia taki jak USG...

Jakiś czas temu miałam operację. Chciałam się znacznie więcej dowiedzieć na temat takiego zagadnienia jak - niezawodny koagulator. Przeszukałem z pewnością cały Internet i niczego nie znalazłem! Coś niesamowitego! A tak w ogóle to cieszę się, że ta operacja się powiodła, miałam laparoskopię. Tyle nerwów mnie to kosztowało. Jednak operacje są ogromnie stresujące. Nie zostałem długi czas w szpitalu, moja kochana małżonka wykazała się sporą troską o moje zdrowie, prawie że każdego dnia przychodziła do mnie i przynosiła mi pyszne jedzenie. Cóż, szpitalne obiady nie za bardzo mi smakują. Schudłem tam parę kilogramów.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Urządzenia taki jak USG...

Każda z osób na forum pewnie sie zgodzi ze stwierdzeniem że sprzet medyczny jest w stanie nawet utarować życie pacjenta, a zatem tym bardziej nie rozumiem czemu w sieci jest taka śladowa ilość informacji dotyczących aparatury medycznej. Mogłoby byc zdecydowanie wiecej stron informacyjnych, lecz na szczęście jako tako ratuje nas strona firmy Varia. Firma Varia gwarantuje profesjonalną aparaturę. Przy opisach przedstawiane są niezwykle wyraziste fotografie. Varia importuje urządzenia znakomitych marek, mające przynajmniej dwuletnie gwarancje. Zleceniodawcy, którzy nie mają pojęcia jaki zamówić do posiadanego aparatu czujnik tlenu mają zagwarantowaną pomoc doradców z firmy Varia. A jeżeli chodzi o poszukiwanie informacji, muszę stwierdzić że moja siostra to nawet lubi szperać w necie, w ogóle jej to nie rusza jak musi przenaczyć na to znaczną ilośc czasu. Jest dla mnie wzorem z uwagi na tą swoją anielską cierpliwość, ją zawsze bardzo trudno było czymkolwiek wyprowadzić z równowagi. Szanuję, ludzi którzy są tacy opanowani.Moja ukochana siostra imponuje mi wieloma rzeczami, jest rewelacyjną siostrą i dysponuje znaczną wiedzą na różne tematy.

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Urządzenia taki jak USG...

Ja sporo teraz buszuję w sieci, muszę jednakże przyznać, iż akcesoria medyczne to nie jest główny temat stron internetowych. Nie za bardzo wiem z czego to może wynika. Myślę że zapewne lepiej jest odszukać tego rodzaju wiadomości w jakieś prasie fachowej. Tak zrobiła moja znajoma, która zakładała ośrodek weterynaryjny, koniecznie szukała wiadomości na temat sprzętu weterynaryjnego.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Urządzenia taki jak USG...

O rany ile ja musiałam przejrzeć stron internetowych, żeby wyszukać pożyteczną stronę o nazwie: Varia-poznań.pl: aparatura medyczna. To w szczególności tutaj były informacje o rozmaitych sprzętach medycznych. Niezbędna mi była wiedza na temat innowacyjnych aparatów USG. Posiadam własny gabinet specjalistyczny, dlatego chciałem czegoś więcej się dowiedzieć na ten temat. A swoją drogą ogromnie lubię swoją pracę, daje mi ona wiele zadowolenia, no i również pacjenci są sympatyczni. Mam plan w bliskiej przyszłości otworzyć drugi gabinet.

Offline