Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Witajcie! Ostatnio byłam z moją mamusią u lekarza, gdyż nie najlepiej się czuła i doszłam do wniosku, że powinna się do niego wybrać. Czekając na nią w poczekalni, przeglądałam sobie różnorodne ogłoszenia na tablicy. I było tam jedno zatytułowane: "dermatolog poznań". Zaintrygowało mnie ono, bo niedawno spostrzegłam, że mam nieduże problemy z cerą. Tak rozważam czy czasem nie pójść z tym problemem do dermatologa. A tak przy okazji, do jakich Wy lekarzy najczęściej chodzicie?

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Ja nie choruję wiec nie szwędam sie po przychodniach ale do lekarza medycyny pracy zmuszony jestem co rusz sie rejestrowac bo często zmieniam zakład pracy. Hasło "doświadczeni lekarze medycyny pracy Poznań" kojarzy mi sie z placówką Alterida. Tam aż miło sie siedzi u takiego lekarza, tak ślicznie mają wszystko urządzone.Bez wahania polecam wszystkim którzy chcieliby wykonać kardiotesty oraz osobom zainteresowanym zabiegami z obszaru medycyny estetycznej. Jakbym był kobietą to bez skrępowania co jakis czas fundowałbym sobie zabieg odsysania tłuszczu. O własną urode trzeba dbać a to jest zabieg bezbolesny.W Alteridzie warto robic USG ponieważ dysponują naprawde fachowym sprzętem.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Widzę, że poruszony został tu znaczący temat, ale nikt nie napomniał, gdzie można znaleźć odpowiedniego lekarza. Z mojej strony mogę polecić przychodnię Alterida. Od kilku miesięcy chodzę tam z moją córcią, która ma dziecięce porażenie mózgowe. To właśnie dzięki tej przychodni wynaleźliśmy świetnego specjalistę z neurologii dziecięcej w Poznaniu. A poszukiwaliśmy długi czas. Na szczęście o niej powiedziała mi moja przyjaciółka, która chodzi tam do dermatologa. Postanowiliśmy skorzystać i nie żałujemy. W tej przychodni przyjmują wspaniali specjaliści, znają się na wszystkim. Zawsze służą pomocą. Czego chcieć więcej?! Ja jestem szczęśliwa, a nasza córeczka uwielbia chodzić do tego lekarza, co jest czymś nowym, bo ona się boi doktorów. Tak czy inaczej jeśli ktoś szuka dobrego specjalisty to ja jak najbardziej polecam tą przychodnię. Możecie być pewni, że nie rozczarujecie się. : )

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

O kurczę! To i tutaj o takich duperelach się rozmawia?! Ja przez pół roku musiałem słuchać narzekania mojej siostrzyczki, że ma intymne problemy. Szło oszaleć. Ze gniewu wpisałem w Google ginekolog Poznań i podałem jej adres i telefon do lekarza. Nie, nie, nie. Spadam stąd. To nie na moje nerwy. : /

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Zalogowałam się na forum, aby trochę odetchnąć i poczytać o fajnych rzeczach, a tu takie zanudzanie. A co ja mogę powiedzieć o lekarzach? Kiedy muszę udać się do jakiegoś idę do byle którego i sytuacja ogarnięta. Ostatnio musiałam udać się do pulmonologa to wpisałam w Google doświadczony pulmonolog z Poznania i wybrałam takiego jakiego chciałam. Wystarczy zapytać w rodzinie bądź wpisać w sieci i problem zażegnany.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Często chodzę do dentysty, mam po prostu słabe zęby. Nie mamy szczęścia w naszej rodzinie jeżeli chodzi o zdrowie, z moim dzieckiem też nieustannie musze chodzic po lekarzach. Na szczęście są dość dobrzy neurolodzy dziecięcy w Poznaniu. Chorowanie to nic przyjemnego wiec współczuję mojej córeczce. Na szczęście ona ma mnie, ja jestem w stanie zrobić dla niej dosłownie wszystko. Tata również bardzo ją kocha ale jest tak zapracowany że nie dałby rady non stop biegać z nią po specjalistach. Wiekszość mężczyzn nie znosi chodzenia po lekarzach. Panie mają inne podejście. Ja lubie zamawiać artykuły kosmetyczne i uszęszczać na wizyty do solarium a wszelkie wizyty u lekarza kojarzą mi sie z troską o siebie.Także ja zawsze jestem pozytywnie nastawiona do leczenia, jeżeli tak sie zdarzy że trzeba je podjąć.Wiadomo ze wolny czas chciałoby sie zarezerwowac na same przyjemne czynności, ale zdrowie jest bezcenne i powinno dla każdego stanowić priorytet.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Są takie osoby które chodzą co chwilę do lekarzy, szukają sobie nowych chorób i pędzą na zabój, a też są tacy, którzy unikają ich. Ja chodzę do lekarzy co jakiś czas. Nawet na dniach muszę iść do ginekologa, bo mam wrażenie, że zostanę mamą. Myślałam do jakiego pójść, bo ja jeszcze nie znam się na tych sprawach, ale moja siostra poleciła mi doświadczonego ginekologa z Poznania. Mówi, że jest super. Pilnował jej ciąży i była zachwycona. Ona wie o czym mówi, więc chyba się skuszę i zatelefonuję do niego.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

WOW! Nigdy nie myślałem, że można tyle powiedzieć o lekarzach. Zdziwiony jestem, ale pozytywnie. Sam niedawno znalazłem reklamę zatytułowaną medycyna pracy poznań i tak rozważam nad skorzystaniem z tych usług. Muszę przyznać, że te fora to dobra rzecz.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Godni polecenia dermatolodzy z Poznania?

Nikomu jakoś się w specjalny sposób nie zwierzam na temat tego do jakiego lekarza chodzę najczęściej, lecz tutaj gawedzimy sobie o takich sprawach, to mi tez wypadałoby mieć troche mniej sekretów niż zwykle. Otóż ja co dwa miesiące udaję się do ginekologa. Mi dokuczają problemy kobiece. Jednak nie jestem dobrze nastawiona do tego specjalisty. Z tej przyczyny rozpoczęłam poszukiwania innego ginekologa. Na szczęście moja koleżanka przekazała mi ulotkę reklamową z hasłem "alterida.pl - dobrzy dermatolodzy, neurolodzy dziecięcy w Poznaniu". Na początku nie miałam pojęcia o co jej chodzi, ale ona opowiedziała mi, że tam przyjmują świetni lekarze. Powiedziała, że bez wątpienia znajdę tam dla siebie świetnego ginekologa. Miała rację, od od kiedy znam tą klinkę udaję się tam na wizyty oraz wszelkie badania. Świetnie, że udało mi się odnaleźć takiego doświadczonego ginekologa.

Offline