Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Hej! Długi czas mnie tutaj nie było. Ale mieliśmy włamanie w naszej korporacji i z tego powodu było tyle zagmatwania, policja, przesłuchania itp. Ktoś się włamał do naszej bazy i wykradł wszystkie dane. Przecież to straszne! A co będzie jak ktoś sobie przykładowo na moje dane weźmie pożyczkę?! Ale na szczęście już podjęto działania w tej sprawie. W wyniku tego wydarzenia prezes poprosił mnie, abym odnalazła dobre sposoby na zabezpieczenie danych osobowych firmy. Gdzieś w Internecie dowiedziałam się, że administrator bezpieczeństwa informacji to dobre rozwiązanie, ale nie jestem na 100% do tego przekonana. Z tej racji piszę tutaj. Może Wy macie jakieś dobre rozwiązania? Bardzo zależy mi na pomocy.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Jest tak szaro, pada, wieje, zimno! Dlatego sądziłam, że jak zaloguję się na forum to troszkę się rozerwę, ale chyba jednak byłam w błędzie. Co ja mogę powiedzieć o odpowiednich pomysłach na ochronę danych? Nie wiem może jakieś zabezpieczenie lub audyt ochrony danych osobowych. Nie znam się na tym. : (

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Jest wiele fajnych pomysłów na profesjonalne zabezpieczenie danych osobowych. Z resztą ja nie wyobrażam sobie, że gdzieś zgadza się na przetwarzanie moich danych na cele spółki, a później ktoś włamuje się do niej i zdobywa mój adres, mój numer kontaktowy, no wszystko! Coś strasznego. W ogóle nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, ale na szczęście w mojej spółce jest najlepsza ochrona danych. Próbował się ktoś już włamać do naszej bazy, ale zabezpieczeń jakie mamy żaden złodziej nie przeskoczy.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Mówią, że można znaleźć mnóstwo dobrych sposobów na ochronę danych osobowych. Ja za bardzo się na tym nie znam, ale u mnie w domu często o tym się mówi. Mój ukochany działa w tej branży i przez to ja jestem zmuszona wysłuchiwać o tym. Niedawno jak byli u nas znajomi z pracy na kolacji to gadał im, że on nie jest w stanie sobie wyobrazić zabezpieczenia danych bez skutecznego audytu danych osobowych. Nie wiem o co chodzi, ale on wspominał, że to perfekcyjna ochrona.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Skutecznych sposobów na zabezpieczenie danych osobowych jest mnóstwo. Kilka z nich oferuje bardzo dobra firma AGAMI, z pomocą której przetwarzane przez nas dane osobowe będą posiadały zawodowe zabezpieczenie. Ja korzystam z ofert tej firmy już jakiś czas i nigdy się nie zawiodłem. Z pomocą AGAMI kilka tygodni temu wyposażyłem się w audyt ochrony danych osobowych, który umożliwia mi sprawdzanie istotnych dla mnie dokumentów, analizę oraz sprawdzanie zabezpieczeń. Teraz mam pewność, że dane osobowe, które przetwarzane są w naszej spółce posiadają profesjonalną ochronę. Podsumowując osoby, które szukają niedrogich oraz odpowiednich sposobów na zabezpieczenie danych osobowych powinny skorzystać z oferty przedsiębiorstwa AGAMI. Bez wątpienia będą zachwyceni. Mocno polecam! : )

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Wiadomo, że w każdym miejscu gdzie przetwarza się dane musi istnieć jakaś ochrona.Ale to już nie jest dla mnie temat, ponieważ mój małżonek ma świetne zabezpieczenie, a jest to skuteczny audyt ochrony danych osobowych. Więc życzę powodzenia w dyskusji. Pa!

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Uważam, że odnajdzie się wiele ciekawych rozwiązań na zabezpieczenie danych osobowych. Ja w tej branży mało mogę powiedzieć, ale jako żona człowieka, w którego firmie przetwarzane są dane mam pewność jak bardzo istotna jest taka usługa. Mój Janek zawsze mówi, że może czegoś nie mieć, ale zabezpieczenia musi mieć dobre. Z tego co ostatnio wspominał, że w najbliższym czasie pragnie skorzystać z usługi, która pozwoli jemu na ochronę danych również poza biurami spółki. Nie do końca rozumiem o co chodzi, ale on coś gadał o wykwalifikowanym administratorze danych osobowych. Powiedział mi, że to uprości oraz ulepszy jego zabezpieczenie danych osobowych. Więc może to jest dobry sposób na zabezpieczenia baz danych. : )

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Znaleźć skuteczny sposób na zabezpieczenie danych osobowych w ówczesnych czasach to nie problem. Ja skorzystałem z usług uznanej firmy AGAMI, którą znalazłem przypadkiem w sieci. Doszedłem do wniosku skontaktować się z nimi i warto było. Za pomocą ich posiadam wysokiej jakości zabezpieczenia baz danych. Nie dość, że moje dane zabezpieczane są w spółce, to również dzięki AGAMI ma nad nimi kontrolę wykwalifikowany administrator. Ceny takich ofert są bardzo atrakcyjne. Dlatego Ci którzy szukają właściwej ochrony danych powinni skontaktować się z tą firmą. Nikt się nie rozczaruje. Polecam gorąco! : )

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Kradzież danych jest możliwa :(

Skutecznych sposobów na ochronę danych osobowych jest dużo. Ja znalazłem takie rozwiązanie. Poszukując spółek, które polecają rozwiązania na ochronę baz danych przypadkowo trafiłem na stronę sieciową Agami Biuro prawne. Pomyślałem, że wejdę tam. Warto było. Okazało się, że jest to firma AGAMI, która oferuje dobrej jakości zabezpieczenia danych osobowych po korzystnej cenie. Co tutaj gadać. Wszyscy, którzy wyszukują właściwej ochrony bazy danych, winni skorzystać z usług tego przedsiębiorstwa. Polecam z całego serca! : )

Offline