Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Lubię siłownie

Cześć kochani, no to dziś sobie wreszcie poklikamy o naszych maluchach smile Ja wychodzę z Maćkiem na dwór minimum raz dziennie. Bywa że nawet częściej. Mamy w pobliżu trochę różnych atrakcji, w tym między innymi interesującą siłownię zewnętrzną. Mój syn to jest rozrabiaka nie z tej ziemi, on się pierwszorzędnie bawi w takiej siłowni zewnętrznej.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Lubię siłownie

Lubię spacerować sobie po osiedlu z moją Oleńką, zwykle wychodzimy na spacer równo w południe, tak mniej wiecej co dwa dni. Wiadomo że tylko jak jest korzystna pogoda, jak na niebie gromadzą sie czarne chmury to pozostanie w domu jest czymś bardziej rozsądnym. Już dawno spostrzegłam ze przy wykonywaniu czegoś takiego jak nowoczesne place zabaw stosuje sie nawierzchnie o charakterze syntetycznym, mnie osobiście bardzo podoba się stosowanie rozwiazań tego typu. Popularność nawierzchni na place zabaw o charakterze syntetycznym stale wzrasta moi drodzy. Sztuczna trawa to jest fajny typ nawierzchni ale póki co u nas na osiedlu nie ma na razie czegoś takiego. Ja jestem nauczycielką w podstawówce i w związku z tym że nasza szkoła robi czasami jakieś wieksze zakupy, znam stronkę e-placezabaw.pl. Do moich zadań należy pomaganie dyrektorowi przy zakupach a tam jest znaczna ilość bardzo przydatnych informacji. Nie wiem czy wiecie ale obecnie robi sie również place zabaw do wykorzystania w celach prywatnych. Jeśli ktoś z Was buduje dom to warto zerknąć na tą stronkę bo tam są dane kontaktowe do dobrych dystrybutorów.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Lubię siłownie

Ja z moim Antkiem zaliczyliśmy już różne place zabaw. To jest niewątpliwie znacznie wartościowsze niż ślęczenie godzinami przed komputerem lub też oglądanie telewizji!

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Lubię siłownie

Ja z moim Grzesiem coraz częściej wybieram sie na spacery. Mój synek jest bardzo żywiołowy i o wiele bardziej lubi sie bawić wspólnie z dziećmi w piaskownicy niż samemu w domu. Z pewnością by było zupełnie inaczej gdyby moje dziecko miało rodzeństwo. Ale na razie nie myślimy z moim mężem o jakimkolwiek powiększaniu rodziny, jedno dziecko to juz jest spory wydatek. Nieopodal miejsca gdzie mieszkamy są różne atrakcyjne place zabaw dla dzieci. To jest fajna sprawa bo w domu nie ma tyle miejsca zeby maluchy mogły bawic sie w bardziej dynamiczne zabawy.Mój synuś lubi drabinki dla dzieci.Pamietam ze jak byłam przedszkolakiem, place zabaw były zupełnie inne.Te nowoczesne place zabaw o wiele bardziej mi sie podobają. Szkoda ze okres dzieciństwa mija tak szybko, to były najpiekniejsze lata mojego życia....

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Lubię siłownie

Mój dzidziuś kocha spacery a zatem nie ma dnia żebyśmy wybrali sie na spacer do parku. Nowocześnie przygotowany plac zabaw dla dzieci to jest świetna rzecz. Z pewnością jak moja córunia dorośnie to z największą przyjemnością bedzie robić w piaskownicy babki z piasku, ja jak byłam maluszkiem bardzo lubiłam zabawy tego typu. Długo nie byłam w stanie zajść w ciążę, a więc tym bardziej doceniam fakt ze w końcu sie udało.Ciąża to bardzo trudny okres dla kobiety, lecz wiadomo, że jak sie chce mieć dziecko, trzeba mieć świadomość że bedą pojawiac sie na naszej drodze różnego rodzaju trudności.Moja znajoma miała w dziewiątym miesiącu taki wielki brzuch że aż ją porzadnie bolał kręgosłup.Ja uważałam na to jaką ilość jedzenia zjadam wiec aż tak bardzo to znowu nie przytyłam. Ale ponoc niektóre kobiety mają taki apetyt że nic nie jest w stanie ich powstrzymać od jedzenia.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Lubię siłownie

Jeżeli chodzi o mnie to dwa razy dziennie wychodzę z synkiem na plac zabaw przed domem. On przepada za towarzystwem innych maluchów a poniewaz nie ma jeszcze rodzeństwa to tylko na dworze moze miec kontakt z rówieśnikami. Mój mąż dość dużo zarabia wiec wcale nie musielismy oddawac synka do przedszkola. Ja sie cały czas nim zajmuję. Plac zabaw dla dzieci mieszczący się przed naszym domem jest doskonale, pomysłowo zorganizowany. 

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Lubię siłownie

Zdaję sobie sprawę, że przebywanie ze swoim dzieckiem na świeżym powietrzu to niezmiernie istotna kwestia, dlatego też ja wychodzę z Moniką właściwie każdego dnia. Moja mała uwielbia spędzać czas z różnymi maluchami, grać w piłkę lub też bawić się w berka. Powinnam powiedzieć, że plac zabaw to każdorazowy punkt programu codziennie. Ja tam sobie plotkuję z innymi opiekunami, a moja dziewczynka baraszkuje w piaskownicy lub też buja się na koniku. Mogę sobie pozwolić na godziny spędzone na świeżym powietrzu, gdyż jestem obecnie a urlopie macierzyńskim i okrągły czas poświęcam mojemu dziecku.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Lubię siłownie

Adaś ciągnie mnie na podwórko minimum dwa razy dziennie. Jestem wszakże na urlopie dla ojców, jednak i tak jestem przemęczony : (. Tak dużo muszę wykonywać w domu różnych prac domowych. A mój dzieciak tak lubi dziecięcy plac zabaw. Nie chodzi do przedszkola, możliwe dlatego szuka kontaktu z różnymi maluchami. Powinienem tymczasem uważać, ponieważ na którymś z placów zabaw w mojej okolicy, był wypadek, który zakończył się niezbyt pomyślnie....

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Lubię siłownie

Świeże powietrze działa świetnie na samopoczucie dzieciaka. Winno się z nim bawić na powietrzu jak najczęściej itp. Nawet jeżeli jest chłód czy ulewnie, ubieramy dziecko grubsze ubrania i idziemy chociaż na chwilę z nim. U nas niestety na osiedlu nie było placu zabaw. Nie było żadnego placu zabaw. Ale z samorządem uznaliśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce i stworzymy dzieciom plac zabaw. Poszukałam odrobinę w Internecie i znalazłam wspaniałą stronę internetową Nawierzchnie na place zabaw E-placezabaw.pl, która poleca ładne oraz funkcjonalne place zabaw dla maluchów. Skorzystaliśmy z tej oferty i po trzech tygodniach mieliśmy nieziemski plac zabaw po korzystnej cenie. Byliśmy zachwyceni. Dzieciaki mają radochę z tego placu zabaw. Coś cudownego!

Offline