Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Odp: Jak uniknąć limitów?

Siema! Jest problem, dlatego uznałem, że napiszę tu. Otóż sprawa wygląda tak, że moja kobieta powiedziała, bym jej ściągnął darmową prezentację Power Pointa. Matko! Nie mam pojęcia gdzie mogę to znaleźć?! Powiedziała, że ją to mało interesuje i za tydzień musi to mieć, bo jej to potrzebne na ćwiczenia. Z tej przyczyny uznałem, że tu najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie darmowe ściągnięcie z sieci, ale nie wiem gdzie to znajdę. A może Wy wiecie gdzie mogę sobie założyć rapidshare bez limitu? Bo jak patrzyłem na stronkach to w każdym miejscu są limity. ; ( Doradzicie coś?

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 97

Odp: Jak uniknąć limitów?

Prywatnie wiele czasu spędzam przed kompem, takie downloadowanie bez jakichkolwiek limitów to dla mnie osobiście prawdziwy raj! Internet to ekstra sprawa! Można w ten sposób odszukać dużo ciekawych osób. Ja tak poznałem moją ukochaną. Długi okres minął nim spotkaliśmy się w realu, jednak kiedy to się wydarzyło, od razu spodobaliśmy się sobie. 

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: Jak uniknąć limitów?

Z tego co się orientuję w niektórych serwisach można założyć konto premium rapidshare, a to jest spory plus. Ja zgodnie z prawem ściągam dużo filmów sensacyjnych, to jest prawdziwa pasja. Kinem zacząłem się zajmować już od najmłodszych lat. Z początku interesowały mnie komedie, dopiero w następnej kolejności filmy akcji. 

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Jak uniknąć limitów?

Ja się w ogóle nie zajmuję ściąganiem czegokolwiek z sieci, zawsze zajmuje się tym mój brat.On zaś doskonale wie że może na mnie liczyć jeśli chodzi o pisanie wypracowań z języka polskiego. Zawsze umieliśmy się dogadać, nawet za czasów zabaw w piaskownicy smile smile Regularnie ściąga dla nas rozmaite filmy z Internetu, a takie czy też inne oprogramowanie zazwyczaj nabywamy w odpowiednich salonach. Ponoć wszyscy by chcieli ściągać ile tylko się da z Rapidshare bez limitu ale ja w sumie nie wiem co to znaczy jak on snuje na głos takie uwagi. Ja dostalam sie na wymarzone studia w czasach gdy zasoby sieci były juz powszechnie dostepne. Trudno mi sobie wyobrazić jak wyglądało życie studenckie bez internetu, przecież zupełnie nic nie da się sprawdzić jak nie ma obok internetu.A tak w ogóle to fajnie jest być studentem.Posiada się stały kontakt z osobami podobnymi do siebie i można się dowiadywać bardzo ciekawych rzeczy. Studia to o wiele ciekawszy czas niż liceum.Bierze się udział w imprezach studenckich i można pobierać stypendium. 

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Jak uniknąć limitów?

Dawniej myślałem, że nie ma takich witryn na których bez limitów możemy ściągać prezentacje Power Point i różne notatki na zajęcia. Dzięki firmie Filebit uzyskałem dostęp do potrzebnych mi plików bez ograniczeń. To świetna rzecz zwłaszcza dla studentów, czyli też dla mnie. Jeśli chodzi o mnie to polecam gorąco tę firmę! Skorzystajcie z ich oferty! Nie będziecie żałować, bo konto Turbobit bez limitów to fantastyczna sprawa!

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Jak uniknąć limitów?

Dla mnie Internet nie ma tajemnic, umiem przed kompem, ściągając pliki, spędzać calutki wolny czas, to jest doskonała rozrywka! Słuchajcie, jeśli poszukujecie najlepszy portal do ściągania plików, to Nopremium.pl bądź też Filebit jest w sam raz dla was kochani internauci. Filebit to serwis nadzwyczaj innowacyjny, tu nie ma żadnych zbędnych limitów do pobierania plików. 

Offline

Guest
Gość

Odp: Jak uniknąć limitów?

Mnóstwo spółek kładzie blokady na swoich stronach, które doprowadzają do tego, że nie mamy sposobności sobie ściągnąć darmowej gierki, plików na ćwiczenia czy innych istotnych rzeczy. Ja też miałem ten problem do momentu kiedy trafiłem całkowicie przypadkiem na pewną witrynę internetową. Od tej chwili wiele się zmieniło. Miałem prosty dostęp do konkretnych plików, bez żadnego ograniczenia mogłem sobie na spokojnie ściągnąć jakąś grę itp. To była wspaniała sprawa. Do dziś korzystam z oferty spółki Filebit i na 100 % mogę ją polecić każdej osobie, która ma dość ograniczeń. Na pewno będziecie zachwyceni. Ja polecam! : )

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Jak uniknąć limitów?

Słuchajcie jakie świetne mam sprawdzające się konto nielimitowane hotfile. Ile ja w czwartek pobrałam plików, i to nieomal w natychmiastowym tempie. Pamiętam, że dawniej nie cierpiałam Internetu. Moim zdaniem spory wpływ na ten stan rzeczy z pewnością miało to, że wcale nie miałam informatyki w szkole, poszłam nawet na kurs, wiele mi on dał. 

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Jak uniknąć limitów?

Sieć to ekstra sprawa, wiele pobieram plików, tak więc założyłam sobie konto To ogromnie znany we współczesnym świecie system wymiany plików. Ja zazwyczaj przesiaduję przed monitorem komputera wieczorami, kiedy mój partner już zasypia, wówczas ja buszuję po Internecie, to mnie relaksuje np. po egzaminie. Korzystnie to na mnie wpływa. Mój Grzesiek non stop mi marudzi, że powinnam częściej wychodzić na spacer i prawdopodobnie go posłucham.

Offline