Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Czy to się opłąca?

Cześć ; ) Chciałbym pojechać na długie wczasy wraz z moją żoną. Nie mamy własnego samochodu, dlatego myślimy o wynajęciu go, tymczasem nie wiemy czy jest to opłacalne. Może moglibyście nam pomóc rozwiązać ten kłopot kochani forumowicze? Mój znajomy korzystał z wynajmu w długim terminie samochodu, muszę się jego zapytać z jakiej spółki korzystał.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Czy to się opłąca?

Juz kilka razy razy wynajmowałem auto w celu organizacji rodzinnego wypadu za miasto i za każdym razem byłem w pełni ustysfakcjonowany, zresztą żona i dzieci także.Ja wynajmuję tam gdzie jest to najbardziej opłacalne.Moje pociechy już trochę podrosły lecz cały czas lubią jak gdzieś je zabieram.  Wszystkie pojazdy z auto wypożyczalni zawsze są ładne i nowoczesne. Z cenami bywa różnie lecz są takie wypożyczalnie jak Car Way, których propozycja ofertowa jest bardzo sprzyjająca pod tym kątem.Tego typu wypożyczalnie są dla ludzi przepadających za zmianami. Niektórzy z kontrahentów mają w swoich własnych garażach całkiem fajne samochody lecz decydują się na wypożyczenie z wypożyczalni samochodów całkiem odmiennych producentów, zwyczajnie dla odmiany. Od czasu do czasu bywam na pobliskiej stadninie gdyż lubię jeździć konno, lecz jazdę samochodem lubie jeszcze bardziej. Moja małżonka nie ma prawa jazdy wiec jak cos trzeba załatwić, zawsze wyprowadzam auto z garażu i jadę razem z nią. Ona jest ode mnie całkowicie uzależniona w różnych sparwach, wcale nie chodzi tylko o auto. 

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Czy to się opłąca?

Taki długi dzień miałam w robocie, więc uznałam, że tu się zrelaksuję. Chyba jednak się myliłam. Co ja mogłabym powiedzieć o wypożyczaniu aut? Nic, ale gdybym go szukała to wpisałabym w przeglądarkę Warszawa wynajem samochodów i wybrała coś. Problem rozwiązany. 

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Czy to się opłąca?

Mówię wam ludzie, wypożyczenie auta to doskonały pomysł, sama doszłam do takich wniosków, gdy razem z moim małżonkiem wynajęliśmy auto, żeby pojechać w podróż poślubną. Bardzo czekałam na ten wyjazd, to było dla mnie samej wielkie marzenie, żeby pojechać wraz z Mariuszem do Japonii i przeżyć razem cudowne momenty. Tak wiele lat czekałam, żeby został on moim mężem, i nareszcie przyszedł ten upragniony moment : ) Razem z moim mężem dane o wypożyczeniu auta braliśmy z witryny internetowej takiej jak car-way.pl/car_rental .

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Czy to się opłąca?

Wynajęcie samochodu to również dobre rozwiązanie, gdy konieczny jest pojazd zastępczy. Ja w maju byłem w takiej sytuacji, gdy jeden kierowca walnął we mnie. Słuchajcie ludzie, straszne przeżycie! Już byłem pewien, że nie przeżyję tego wypadku. Co za koszmar! Na całe szczęście zakończyło się na kilku siniakach. Lecz samochód jest totalnie zniszczony. Cieszę się, że był ubezpieczony! 

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Czy to się opłąca?

Jestem człowiekiem szczerym i bezpośrednim wiec nie bede czekał i pytam Was czy korzystaliscie z wypozyczalni jak był Wam potrzebny jakiś wiekszy samochód na wyjazd rodzinny? Ja posiadam nadzwyczaj skromne auto i jak dla mnie rozwiązanie tego typu jest bardzo opłacalne. Nie mam zamiaru jechać do kogos na ślub lub na chrzciny moim starym rupieciem. To są bardzo wazne okazje i nalezy mieć należytą prezencję. Ładny strój nie wystarczy, rozsądny człowiek myśli o wszystkim. Słyszeliście o witrynie car-way.pl? Z kilka miesięcy wstępuje w zwiazek małżenski moja kuzynka, ta impreza bedzie akurat blisko mojego miejsca zamieszkania.Juz mam zamówiony preznet mimo ze ten ślub dopiero w kwietniu. Ja nigdy niczgo nie robie n ostatnią chwilę. Znam osoby które mają taki styl działania i ich życie jest jednym wielkim chaosem. Ja jestem typem człowieka dobrze wychowanego i w sposób odpowiedzialny organizuję moje życie na różnych płaszczyznach.

Offline