Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Marketing online

Hej! Chciałbym na tym forum internetowym rozpocząć taki wątek, jak reklamowanie witryn w Internecie. Dowiedziałem się kiedyś o takiej propozycji, jak pozycjonowanie stron google. Mówią, że to perfekcyjne świadczenia, które umożliwią na dobry marketing. Co sądzicie o takiej reklamie?

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Marketing online

Regularne pozycjonowanie w ogromnym stopniu pomaga w wypromowaniu swojej firmy, nie mam najmniejszych wątpliwości. Doszłam do takich wniosków dzięki funkcjonowaniu spółki mojego męża. Gdy zaczął prowadzić swoje interesy nie nie było jeszcze sieci i wówczas było dużo trudniej wypromować się. Przypominam sobie, że wówczas ciężko było żyć, jednak teraz przedsiębiorstwo lepiej funkcjonuje, nie mamy już takich złych wyników finansowych. Natomiast telefon do firmy, która trudni się pozycjonowaniem, wzięliśmy z witryny internetowej.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Marketing online

Każda osoba mądrze zarządzająca przedsiębiorstwem zastanawia się jak efektywnie wypromować biznes w Internecie. My od dawna bazujemy na tej samej metodzie a mianowicie zamawiamy pozycjonowanie.Tak agencja marketingowa w której zamawiamy pozycjonowanie, zawsze dopasowuje takie frazy że błyskawicznie wzrasta ilość odwiedzin na naszej firmowej stronie. Zaraz jak tylko nasza firmowa strona zdobywa wyższą pozycję w wyszukiwarce, ewidentnie rośnie liczba naszych klientów. Pozycjonowanie stron to jest zadanie dla specjalistów o szerokich kwalifikacjach, trzeba wiedzieć gdzie się zgłosić żeby wyszło to profesjonalnie.My akurat współpracujemy z Grupą Tense i dzięki tej współpracy nasza pozycja w wyszukiwarce przekłada się na znakomitą pozycję na rynku.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Marketing online

Od dłuższego czasu intryguje mnie reklama własnej witryny sieciowej. Myślę, iż to może być interesujące rozwiązanie. Wiadomo, że takie świadczenia znajdują się w bingu pod hasłem: projektowanie stron internetowych Poznań. Więc jak komuś zależy na ładnej promocji to powinien skorzystać z firmy zewnętrznej. Ja na ogół nie przepadam za PCtami, wolę czytać książki. Nawet ostatnio postanowiłem sobie zrobić kilka półek i utworzyć małą domową biblioteczkę. 

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Marketing online

Ostatnimi czasy nie za często bywam w sieci. Jako iż nie posiadam zbytnio wiele czasu. Temat skutecznego pozycjonowania bloga w ogóle mnie nie interesujekręci, to nie moja działka ; ) .

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Marketing online

Przewspaniała nowina. Niewiarygodne, iż takie świadczenia jak pozycjonowanie można odszukać w moim mieście. Super, że mogą one być tak dobrym rozwiązaniem na promocję własnego biznesu w sieci. Bardzo pomysłowa rzecz. Tym bardziej, że pisząc w wyszukiwarce hasła cennik pozycjonowania możemy zaskoczyć się atrakcyjnymi cenami. ; )

Offline