Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Dobre miejsce na wakacje lub ferie

Witam ; ) Już wkrótce będą ferie i w końcu wypocznę po tym strasznym roku na studiach. Znam wspaniały hotel położony w bieszczadach i myślę, żeby tam się wybrać. Uwielbiam Bieszczady i ich specyficzny klimat. A wy kochani forumowicze, też lubicie tam przebywać? Podzielcie się swoim zdaniem na tenże temat.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Dobre miejsce na wakacje lub ferie

Żadne tam Tatry, wyłącznie Bieszczady się dla mnie liczą. W Bieszczadach poznałem miłość mojego życia, od tamtej pory te góry mają dla mnie również znaczenie sentymentalne. Ola też mówi że od czasu gdy zaczęliśmy być razem Bieszczady kojarzą jej się z miejscem gdzie można poznać wyjątkowe osoby. W Bieszczadach znajdują się rozmaite pensjonaty, można również zarezerwować wolno stojący domek. 

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Dobre miejsce na wakacje lub ferie

Bieszczady są moim ukochanym miejscem. Lubię tutaj się relaksować. Kiedy mam już zbyt wiele kłopotów, to biorę ze sobą torbę podróżną i wyjeżdżam w góry. Szwendam się po nich długie godziny, a czas leci mi bardzo szybko. Czasami serfuję po Internecie i szukam ciekawych ofert noclegów w typie: bieszczady domki, i kiedy warunki mi odpowiadają, pakuję się i jadę. Tam jest spokój, a wszędzie otaczają mnie wspaniałe pejzaże.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Dobre miejsce na wakacje lub ferie

Ze względu na to że już od małego jeździłem na wakacje z moimi rodzicami w góry, zakochałem się w Bieszczadach i obecnie często spędzam tam wakacje z żoną. Jak już przyjdą na świat nasze dzieci, także będziemy zabierać je latem w góry. Chodzenie po górskich szlakach rewelacyjnie odpręża emocjonalnie i świetnie wpływa na kondycję fizyczną. Człowiek ma okazję solidnie się dotlenić. Sądzę że górskie krajobrazy są czymś cudownie pięknym. Nawet zachód słońca jaki można zobaczyć nad morzem nie robi na mnie tak mocnego wrażenia jak bieszczadzki krajobraz. Jeśli dostanie się w wasze ręce ulotka z hasłem: bieszczady domki, nie czekajcie i poszukajcie zdjęć dotyczących tej oferty w Internecie. Noclegi w Bieszczadach należy rezerwować z należytym wyprzedzeniem, jeśli za długo się zwleka, później może nie zostać już nic do zarezerwowania.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Dobre miejsce na wakacje lub ferie

Zdaje się nie istnieje osoba która by nie lubiła zieleni. Tak więc wakacje w nieziemsko pięknych Bieszczadach to jeden z najfajniejszych pomysłów. Dobrze jest znaleźć sobie jakiś interesujący wakacyjny zakątek, gdzie chętnie latem będzie się wracać. 

Offline