Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Nocleg dla kierowcy w Wielkopolsce

Witam wszystkich! Chcę z Wami podyskutować na pewien temat. Otóż w najbliższym czasie rozpoczynam trasę po Wielkopolsce. Jestem kierowcą tirów. Niestety teraz mamy zima i nasze trasy trwają dłużej przez złe warunki na jezdni. Ale nie o tym chciałbym mówić. Myślę czy odnajdę gdzieś na trasie hostel z wolnymi pokojami. Martwię się, że w zimie niełatwo będzie mi znaleźć jakiś wolny nocleg. Przyznam szczerze, że najbardziej interesował by mnie tani hotel przy autostradzie A2, bym mógł odetchnąć po długiej podróży i nabrać sił na dalszą jazdę. No ale myślę czy w okresie zimy łatwo jest zamówić sobie wolny pokój w Wielkopolsce? Co sądzicie o tym? 

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Nocleg dla kierowcy w Wielkopolsce

To bez znaczenia jaka jest pora roku czy okres zimowym czy też lato, w Wielkopolsce łatwo jest znaleźć wolne pokoje. Bardzo dużo razy zamawiałem sobie kwatery. A wystarczy napisać w przeglądarce tani nocleg w Wielkopolsce i problem załatwiony. Prawda, że to proste?! Dlatego nie czaję po co tracić czas na takie nie ważne dyskusje. Wystarczy troszeczkę poszukać i wszystko się rozwiąże. Kwestia sprytu i ogarnięcia. Nudzi mnie ta dyskusja, dlatego spadam stąd. Krzymam kciuki. Z pewnością dacie radę! PA!

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Nocleg dla kierowcy w Wielkopolsce

Chcąc załatwić pokój w Wielkopolsce, wyszukałem ulotkę o nazwie: tani nocleg poznań. Ku mojemu zdumieniu, nie było ani jednego problemu z wynajęciem noclegu, nawet w sezonie zimowym. Swego czasu często wpadałem do Poznania. Miałem tu wielu przyjaciół, jeszcze z okresu, kiedy tu żyłem. W Poznaniu się wychowałem, tak jak moi rodzice. Sympatycznie wspominam ten okres. Najbardziej żałuję mojej znajomości z Michałem. Był doskonałym przyjacielem. Przypominam sobie, gdy z naszymi dziewuchami wspólnie robiliśmy ognisko, bądź też chodziliśmy do kina. Jednakże wszystko się skończyło po mojej przeprowadzce ; < 

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Nocleg dla kierowcy w Wielkopolsce

Ja nie miałem wcale trudności, żeby zarezerwować sobie nocleg w Wielkopolsce. Byłem wówczas na weselu koło miasta Poznania, słuchajcie impreza była świetna! Nie pamiętam kiedy tak się wybawiłem. A to jedzenie było niesamowite. Potem miałem sporego kaca, ale co tam, jeden raz się żyje. Na weselu zobaczyłem całą rodzinkę. Oczywiście ciotka Ewa po raz kolejny mnie się zapytała, dlaczego nie posiadamy jeszcze dzidziusia z Iwoną, wszak jesteśmy już trzy lata po naszym weselu. Co ją to obchodzi do cholery???

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Nocleg dla kierowcy w Wielkopolsce

Często zaglądam na fora internetowe w uzyskaniu istotnych informacji i zawsze jestem zadowolona z podejmowanych tu rozmów. Niestety jednak w tym mało mogę powiedzieć. Mieszkam w Poznaniu i nie mam pojęcia czy prosto dostać tu pokój w zimie. Mam o wiele większy kłopot, ponieważ moja kuzynka będzie miała wesele i poszukujemy dobrej sali weselnej. Znalazłam ostatnio ciekawą ulotkę w drogerii zatytułowaną: sala na przyjęcia weselne w Poznaniu. Muszę ją pokazać Marinie, może będzie jej pasowało. 

Offline