Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Sprzęt elektroniczny

Różne można wymyślać prezenty dla mężczyzn, ja najbardziej chciałbym otrzymać z okazji swoich trzydziestych urodzin coś z elektroniki, mogą być najzwyklejsze w świecie gadżety, ja nie wyobrażam sobie życia bez nowoczesnej elektroniki. Firma w której pracuję zamówiła ostatnimi czasy świetne kamery, mój przełożony z znacznej mierze mi tym zaimponował. Nabywanie wszelkich urządzeń od dawna należy do jego stałych obowiązków. Kurcze, naprawdę nie chciałbym być nigdy przez nikogo rozliczany za zaopatrywanie przedsiębiorstwa w sprzęt. Już i tak zwaliło mi się trochę problemów na głowę od kiedy zacząłem zarządzać pięcioosobową grupą ludzi. Ale wracając z powrotem do tematu, wiecie czym się charakteryzuje monitoring HD-SDI?

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Sprzęt elektroniczny

Mężczyźni bardzo często interesują się elektroniką, lecz z pewnością jest również sporo takich co wolą przeznaczyć swój czas na wszystko co związane jest z ich autem. Olgierd to mój brat, on lubi akcesoria elektroniczne a zatem na imprezę urodzinową do niego wybieram się zawsze z upominkiem tego rodzaju. Jestem zdania że jak ktoś ma fioła na punkcie elektroniki to podarunek taki jak interesująca książka czy kosmetyki to wyjątkowo kiepski pomysł. Orientujecie się co to są rejestratory BCS ?

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Sprzęt elektroniczny

Chyba nie trzeba mówić żadnej inteligentnej kobiecie co kupić z okazji urodzin dla faceta, który interesuje się elektroniką i wszelkiego rodzaju gadżetami w jakikolwiek sposób związanymi z elektroniką. To oczywiste że należy dla niego zamówić coś w tej formie, trzeba tylko wiedzieć salon ma dobrą ofertę. Mnie nie trzeba podrzucać żadnych ulotek z hasłami w stylu: antena dvbt, ja się dość dobrze na znam na antenach i wiem co nowego zapewniane jest na rynku. Bardzo mnie interesuje również nowoczesna, cyfrowa rejestracja obrazu, znam się odrobinę na rejestratorach. Pewnie jak tak gadam nikt z Was by sie nie zorientował że posiadam przyzwoite humanistyczne wykształcenie. Chociaż jestem humanistą, zawsze pociągał mnie świat techniki. Za to nigdy zupełnie nie interesowałem się czymś takim jak sport> Dziwię się jak ludzie mogą całymi wieczorami siedzieć przed ekranami telewizorów i gapić się na jakieś zawody. Olbrzmia strata czasu i tyle.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Sprzęt elektroniczny

I niech mi ktoś powie, że w Sieci tylko same zbędne rzeczy. W życiu bym nie pomyślał, że da się zastosować elektroniczne akcesoria jako upominki gdyby nie to forum. Ponieważ sam znam się na tej tematyce dość słabo nic więcej do dopowiedzenia raczej nie będę miał, ale chciałbym podziękować za wszelkie podane tu informacje. A teraz idę na stronę  sklepu  w poszukiwaniu jakiś ciekawych elektronicznych akcesoriów, może i ja zdobędę coś przydatnego.

Offline