Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Traumatyczne wydarzenie

Dzień dobry ; ) Zajrzałam na to forum, bo sama chyba sobie nie dam rady. Zostawił mnie mój chłopak, a ja strasznie się czuję ; ( Dużo czasu upłynęło od tego wydarzenia, natomiast ja przez cały czas nie umiem o tym zapomnieć. Nie wiem, co jest w stanie mi pomóc, być może jakaś poznańska terapia gestalt? Ale, czy w Poznaniu pracuje jakiś kompetentny psycholog? Może wy znacie jakiegoś? Błagam pomóżcie mi.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Traumatyczne wydarzenie

Już szukam od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć odpowiedniej osoby. Chodzi mi o psychologa, jestem z Poznania. Moja znajoma miała duże problemy osobiste i dzięki psychoterapii ułożyła sobie życie. Ja kiedyś absolutnie nie miałem pozytywnego zdania o korzystaniu z takiej pomocy ale jak przez dłuższą chwilę posłuchałem mojej koleżanki, zacząłem myśleć zupełnie inaczej. Ona nie jest z Poznania, dlatego nie może polecić mi konkretnego specjalisty. A ja w zasadzie nie mam innych koleżanek, które korzystałyby z pomocy terapeuty. Widziałem ostatnimi czasy na korytarzu uczelni ulotki z napisem psycholodzy Poznań ale zupełnie nie wiem czy to jest uczciwa reklama.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Traumatyczne wydarzenie

Kompetentny psycholog, trudna sprawa.... I na terenie Poznania i w odmiennych miastach nie tak łatwo jest trafić na kogoś kto celnie zdiagnozuje problem i pomoże. Wiem coś na ten temat, bo kiedyś zmarnowałam już szmat czasu i swoje ciężko zarobione pieniądze. Zanim trafiłam na odpowiedni gabinet psychoterapii na terenie Poznania, upłynęło trochę czasu. W każdym bądź razie jestem w pełni usatysfakcjonowana bo dzięki udziału w psychoterapii udało mi się zmienić moje życie.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Traumatyczne wydarzenie

Prosta sprawa, że w Poznaniu można błyskawicznie znaleźć gabinet psychologiczny. Przecież to duże miasto. Wielu moich przyjaciół chodzi na terapie do psychologów i sami ich odnaleźli. Z resztą ktoś kilka dni temu mi też polecał psychologa w Poznaniu. Dlaczego nie, ale na obecną chwilę nie potrzebuję. Jeżeli będzie taka potrzeba to wybiorę się. Takich gabinetów jest bardzo dużo. Gdzie się nie obejrzy to coś znajdzie. Należy troszeczkę poszukać. Dlatego ja nie pomogę Wam. To nie moja bajka. Idę na inne forum internetowe. Pozdrawiam!

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Traumatyczne wydarzenie

Uważam że nie jest wcale łatwo znaleźć w Poznaniu dobrego psychologa bowiem ja przez pewien czas szukałam a moje problemy nie uległy rozwiązaniu. Odwiedziłam kilka specjalistycznych gabinetów i uważam wydane pieniądze za stracone. Hasło: skuteczny psychoterapeuta Poznań ciągle jednak wzbudza we mnie pozytywne skojarzenia, nie zamierzam zaniechać poszukiwań, będę szukać za pomocą odmiennych metod.

Offline