Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Jak upiększyć ogród?

Cześć ; ) Wiosna lada moment, a ja ciągle nie orientuję się, co mam kupić do mojego ogrodu. Może wy kochani forumowicze cokolwiek doradzicie? Tak myślałem o altance, która ma ścianę deskowaną, jednakże jeszcze się zastanawiam, pragnę was zapytać, czy to korzystna inwestycja? Proszę napiszcie. Ciut szkoda mi na nią funduszy, jednakże w sumie świetnie by było posiedzieć w ładne dni w altance. 

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Jak upiększyć ogród?

Człowiek wraca padnięty po robocie. Chciałby się odprężyć to wchodzi na forum dyskusyjne, a tu takie przynudzanie. Jasna sprawa, że altany to świetna inwestycja. Ja sam sobie taką zamówiłem. Dlatego nie czaję całego tego tematu. Przecież można napisać w Yahoo coś o altankach i uzyska się dużo danych. Ja jak pragnąłem kupić dobrą huśtawkę to wpisałem w Google to i sprawa załatwiona. Nie rozumiem. Z resztą spadam na inne forum dyskusyjne, ponieważ tu się nudzę. Ciao!

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Jak upiększyć ogród?

Jestem pewny, że doskonałe do ogrodu są altany zrobione z drewna, można w nich odpocząć po długim dniu. Niestety, ja aktualnie nie mam ogrodu, gdyż musiałem przeprowadzić się do starego budownictwa. Za zeszłe mieszanie zbyt wiele płaciłem, a ostatnimi czasy umarła moja żona i powinienem liczyć się z każdym groszem. Wiele czasu upłynęło nim dostosowałem się do nowego miejsca zamieszkania, jednak brak mi momentów spędzonych razem z Beatą w ogrodzie. Ona lubiła się nim zajmować. Czasami zapraszaliśmy kumpli i wspólnie robiliśmy grilla ; ) 

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Jak upiększyć ogród?

Nie ma co gdybać. Normalne kupno altany to dobra inwestycja, która umożliwia wiele radości. Tak było w moim przypadku. Zawsze pragnęłam mieć taki zakątek w ogrodzie gdzie miałam możliwość uciec od dnia codziennego, od kłopotów. Takim rozwiązaniem była altanka. I wtedy mój mąż postanowił zamówić ją. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że odnalazłam profesjonalną witrynę online Huśtawki Polgard.com.pl, która należała do przedsiębiorstwa Polgard. Odnaleźliśmy tam przecudowną altankę po atrakcyjnej cenie. Zamówiliśmy i w ciągu kilku tygodni dostaliśmy ją. Była śliczna. Nie żałuję, że kupiliśmy ją. Polecam serdecznie tę firmę! 

Ostatnio edytowany przez choroba (2014-02-05 08:45:55)

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Jak upiększyć ogród?

Jeny jak to dobrze, że niedługo rozpocznie się pora wiosenna : ) Mam wielką chęć kupić do ogrodu drewnianą altankę. Moja koleżanka ostatnio kupiła altanę w uznanej spółce Polgard. Dokładniejsze informacje są na witrynie  Dla mnie prywatne istotne jest to, że altany są produkowane tylko z naturalnego tworzywa. Bardzo zachwyciła mnie altanka u mojej koleżanki, dodała ogrodowi sporo wyjątkowego charakteru. Ważne jest także to, że jest odporna na działanie szkodliwych czynników pogodowych. 

Offline