Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

akdpwaw
Administrator
Data rejestracji: 2012-06-22
Liczba postów: 4

Odp: Czy korzystacie z serwisów ogumienia?

Witam wszystkich! Chciałbym z Wami podzielić się ciekawą historią, która zdarzyła się mojemu przyjacielowi. Otóż on jeździ ciężarówkami. Niedawno będąc w trasie zdarzyła się jemu przykra sytuacja. Złapał gumę w kole. Był wkurzony, ponieważ jeszcze do tego padł jemu tablet i nie miał sposobności odnaleźć w pobliżu żadnego serwisu. Dzwonił do mnie, bym poszukał czegoś. Usiadłem do lapka i znalazłem tam pewną stronę internetową. Dałem jemu namiary i z tego co wiem to wymienili jemu te koła. Świetnie, że wszystko się dobrze się skończyło. Przy okazji chciałbym Was zapytać czy zdarzyło Wam się w czasie trasy zmieniać koła w serwisach oponiarskich? 

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Odp: Czy korzystacie z serwisów ogumienia?

Jak łapie się gumę w podróży to normalna sprawa, że powinno się skorzystać z usług fachowców. Tym bardziej jeśli mowa o kobietach. Moja żona wybrała się na wielkie wyprzedaże do centrum handlowego. Jechała sobie szczęśliwa autem, aż w ułamku sekundy coś jej strzasnęło w kole. Przestraszyła się i od razu zatelefonowała do mnie mówiąc, że ma problemy z oponą w jednym kole. Miałem pomysł jak jej pomóc. Błyskawicznie przysiadłem do laptopa i wystukałem: serwis opon szczecin. Tam znalazłem dobry serwis. Wysłałem jej SMS z danymi i z telefonem. Ona już miałam pomysł co powinna zrobić. Problem szybko został rozwiązany, a zakupy udały się bardzo, ponieważ powróciła z ogromną liczbą toreb do domu. : )

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: Czy korzystacie z serwisów ogumienia?

Kiedyś miałem rzeczywiście poważny problem z samochodem i dość długo szukałem porządnego serwisu montującego opony. Problem z oponami to najgorszy problem jaki może zdarzyć się podczas trasy, oczywiście moi kochani pomijam sprawy wypadków. Całe szczęście tylko raz przytrafił mi sie problem o takim charakterze i dzięki temu ze pomogła mi porządna firma, dość szybko problem ten został rozwiązany. Jak sie posiada samochód zawsze są jakieś wydatki, trzeba sie z tym liczyć, tyle Wam powiem moi drodzy. Ja nigdy w życiu nie nabywałem używanego auta, zawsze byłem zwolennikiem nowych aut. Lubię również motory i jak mam być z Wami szczery moi kochani dobrze znam sie na naprawianiu silników tongue Ostatnio wpadła w moje ręce ulotka z hasłem serwis opon szczecin i od razu ulokowałem numer tej firmy we własnym telefonie. Nikt z nas nigdy nie wie kiedy spotkają go jakieś problemy w trasie, dobrze jest mieć takie rzeczy w swoim telefonie.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 97

Odp: Czy korzystacie z serwisów ogumienia?

Już kilka razy jak byłem w trasie z powodów zawodowych, psuła mi się jedna z opon samochodowych i chcąc niechcąc musiałem szukać zakładu zajmującego sie montażem opon. Jak się jest we własnym domu to można bez pośpiechu czegoś tam poszukać, lecz tak w trakcie trasy to nie za bardzo. Pozostaje w zasadzie tylko zadzwonienie do kogoś ze znajomych ,ewentualnie użycie internetu jaki się posiada w komórce. Przeszukiwałem Internet pod kątem sformułowania serwis opon szczecin i na szczęście udało mi sie trafić na całkiem porządny serwis. Dużo kanapek bierzecie ze sobą jak planujecie długą trasę? Ja sobie zupełnie nie wyobrażam żebym nie zrobił przynajmniej jednego postoju, lecz zamiast zaopatrywać się w pożywienie na stacji, wolę sobie zupełnie samemu coś wcześniej przygotować.

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Czy korzystacie z serwisów ogumienia?

Każdy problem jest sposobność rozwiązać. Ja byłam w gorszych sytuacjach niż pęknięta opona gdzieś w podróży. Nawet kilka tygodni temu złapałam gumę w centrum miasta to zadzwoniłam do swojego faceta, by odnalazł dla mnie jakiś serwis opon. To on odszukał pewną stronę online . Podał mi namiary i za chwilę problem miałam z głowy. Prawda, że proste?! Z tej przyczyny ja Wam nie pomogę, gdyż każdy ma możliwość w tej sprawie sam poradzić. Uciekam stąd. Powodzenia!

Offline