Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Wyższy poziom usług kosmetycznych

Cześć, czy Wam również podoba się Poznań w tak ogromnym stopniu jak mi? Ja bardzo lubię Poznań z uwagi na to że jest ładny, ale cieszy mnie również to że stosunkowo łatwo można znaleźć tutaj pracę i poziom usług kosmetycznych jest lepszy niż w innych miejscowościach Polski.Ja dostałam kiedys ulotkę z określeniem: depilacja woskiem Poznań i od tamtego czasu regularnie składam wizyty w salonie kosmetycznym. Polecam Wam sympatyczne panie fachowe masaże antycellulitowe.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Wyższy poziom usług kosmetycznych

Moim zdaniem to prawda jest, że w Poznaniu są najlepsze salony kosmetyczne. Byłam w przeróżnych, ale zawsze powracam do Poznania. A to wszystko dzięki mojej psiapsiółki. Pojechałam do niej na kilka tygodni. Akurat trafiłam tak, że któregoś dnia miała ona zamówioną wizytę w salonie kosmetycznym. Wybrałam się z nią. Namawiała mnie na coś, ale ja nie miałam ochoty. Wychodząc już z tego salonu wzięłam sobie ich ulotkę. Na następny dzień kiedy Marika była w robocie, wzięłam do rąk tę kartkę, a na niej zwróciła moją uwagę pewna usługa, która nosiła nazwę depilacja woskiem Poznań. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad depilacją moich nóg. Założyłam kurtkę i polazłam tam. Byłam zszokowana, gdyż uważałam, że ból będzie straszny, jednak mało czułam. Byłam bardzo zaodowlona gładkością moich nóg oraz profesjonalizmem kosmetyczki. Od tamtego momentu kiedy jestem u mojej koleżanki zawsze nawiedzam mój kochany salon kosmetyczny.

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Wyższy poziom usług kosmetycznych

Jak tu na forum powiem że Poznań to miejscowość gdzie udostępniane są najlepsze usługi o charakterze kosmetycznym, z pewnością większośc osób przyzna mi rację. Sądzę że nawet dla osób pobliskich małych mieścinek określenie salon kosmetyczny Suchy Las, salon kosmetyczny na Podolanach to nie są jakieś pustobrzmiące słowa. Zajrzyjcie sobie na witrynę maragastrefaspa.com.pl/salon-kosmetyczny Maraga Strefa SPA to jest salon kosmetyczny, mieszczący sie na terenie Pozania, który każdemu mogę polecić bez wahania. Symatyczna obsługa, sprzyjające ceny, rozległy zakres usług. Ja nie jestem w stanie poradzić sobie bez pomocy kosmetyczki bo tak szybko odrasta mi owłosienie na nogach że jestem zmuszona je depilować w fachowy sposób.Poza tym moi drodzy ja nie umiem sobie samodzielnie wykonać naprawdę dobrego makijażu. A tutaj zawsze tak mnie ładnie pomalują że potem mój facet jest wniebowzięty.Nic tak kochani nie dodaje wdzięku kobietom jak fachowo zrobiony makijaż.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Wyższy poziom usług kosmetycznych

Moim zdaniem Poznań ma doskonałą ofertę jeżeli chodzi o usługi o charakterze kosmetycznym.Ostatnio wpadłą mi w ręce ulotka z hasłem: zabiegi spa Poznań. Uznałam tą ofertę za bardzo fajną ale jeszcze podumam nad tym czy się przenieść ponieważ jestem naprawdę zżyta z kosmetyczką z której usług korzystam. Pracuje jako sprzedawca więc jak sie sporo nastoję, bardzo bolą mnie nogi więc od lat chodzę na masaże, czasami również idę do gabinetu kosmetycznego na laserową depilację owłosienia na nogach.Od czasu gdy zaczęłam regularnie bywać w gabinecie kosmetycznym, czuję sie o wiele bardziej kobieco. Ja nigdy nie uważałam sie za osobę ładną, ale doszłam do wniosku że jak sie lepiej ubiorę i raz na jakiś czas wybiorę sie do kosmetyczki, zaczynam byc o wiele bardziej pewna siebie.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Wyższy poziom usług kosmetycznych

Cenię moje rodzinne miasto jakim jest Poznań z wielu względów, między innymi dlatego że świadczone są tu rewelacyjne usługi kosmetyczne, w zasadzie najdoskonalsze w Polsce. Poznańskie salony SPA zapewniają przeróżne zabiegi. Kontrahenci mogą się wspaniale odprężyć i tym samym naładować swoje akumulatory. Jeśli o mnie chodzi, często korzystam z usług tego rodzaju bo nie wyobrażam sobie lepiej zagospodarowanego weekendu. Gdy wybieram się na jakąś rodzinną uroczystość, moja kosmetyczka zawsze robi mi ładny makijaż.

Offline