Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 73

Odp: Poszukuję usług kanalizacyjnych dla Poznania

Witajcie! Potrzebuję dobrej rady. Otóż w naszej wsi założono rok temu kanalizację. Wszystko było dobrze. Do czasu kiedy u mnie na działce coś się stało. Nie mam pojęcia, może rozsadziło rurę. Ogólnie mam zalane nieczystościami podwórko. Jestem zły. Normalne próbowałem to rozwiązać. Szukałem dobrych usług kanalizacyjnych w Poznaniu, ale nic nie znalazłem. Albo nie umiem szukać albo? Już sam nie wiem. Z tej przyczyny zwracam się o rady do Was forumowicze. Może ktoś z Was miał identyczny problem z kanalizacją? W jaki sposób sobie poradziliście z tym?

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Poszukuję usług kanalizacyjnych dla Poznania

Nie rozumiem na czym polega problem w ogarnięciu usterki kanalizacji. Wpisuje się w Bing hasło: wuko z Poznania i wyszukujemy w ten sposób masę zakładów. Z pewnością wśród nich znajdzie się taka, która dobrze usunie wszystkie problemy. I da sobie radę z każdego typu, nawet najbardziej skomplikowaną usterką. Tak więc nie ma sensu rozmawiać o tym tutaj. Idę poszukać ciekawszych tematów niż kanalizacje. Pa! 

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 83

Odp: Poszukuję usług kanalizacyjnych dla Poznania

Znakomicie wiem, że problemy z kanalizacją to straszne zdarzenie. Ale aktualnie działają firmy, które proponują poznańskie usługi kanalizacyjne. Ja natomiast mam nieduży kłopot. Moi staruszkowie mają kolejną rocznicę swojego małżeństwa, a ja nie wiem, co mogę im kupić jako podarunek. Nie mam ani jednego pomysłu, być może doradzę się mojej dziewuchy. 

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 50

Odp: Poszukuję usług kanalizacyjnych dla Poznania

Bardzo często słyszy się, że jakaś firma coś źle zamontowała i są problemy z kanalizacją. Tak to jest jak wynajmuje się kogoś kto o tym nie ma zielonego pojęcia. Niedawno u nas w miasteczku robili kanalizację. Wszystko było w porządku. Do pewnego czasu, kiedy zepsuł im się jakiś sprzęt. Wszystko stanęło w miejscu. Ale to jeszcze nic, najzabawniejsze było to, że pracownicy zabrali wszystkie rzeczy i zwiali. Cały ten syf pozostawili. Jestem burmistrzem miasta i to było moim obowiązkiem, aby coś z tym zrobić. Byłem wściekły, szukałem rozmaitych sposobów. Na szczęście ratunek przyszedł nieoczekiwanie. Będąc w sklepie hydraulicznym przy kasie zauważyłem ulotkę, zatytułowaną podnośniki poznań. Postanowiłem zadzwonić. Przyjechała rzetelna firma i wszystko naprawili. Byłem zachwycony. Od tamtej pory mam nauczkę, że trzeba dobrze sprawdzać z czyich usług się chce skorzystać.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 38

Odp: Poszukuję usług kanalizacyjnych dla Poznania

Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale widzę, że jesteście naprawdę zorientowani w każdej dziedzinie. I o zagwozdkach ze ściekami również umiecie porozmawiać! Niezwykle się raduję, że weszłam na tę stronę. A ponad to również wiem gdzie się udać, gdy będą mi potrzebne dźwigi z Poznania. Wtedy również spytam moich najlepszych forumowiczy o poradę. Dziękuję Wam, a póki co idę przetykać klozet. ; )

Offline