Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Sposób na praktyki

Niewątpliwie znakomitym sposobem, aby odszukać praktyki jest książka z telefonami. Tam są hasła tj.: notariusz w Poznaniu. Ja studiuję polonistykę, więc prawo mało mnie ciekawi. Raczej wolę czytać fascynujące książki. To znakomite zajęcie, przede wszystkim, kiedy pada deszcz. Siadam wówczas na łóżku i uciekam w krainę książki. Jakiś czas temu próbowałam nawet napisać coś sama, jednakże nie udało się. Zagadnienia prawne to dla mnie całkiem inna bajka. Moim zdaniem ja sobie bym prawdopodobnie nie poradziła na takich studiach. Prawdopodobnie umarłabym z nudów!

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Sposób na praktyki

Hej ; ) Jestem studentką prawa i chciałabym odszukać jakieś miejsce, gdzie można zrobić praktyki studenckie. Muszę zaliczyć trzy semestry praktyk, z tego powodu to dla mnie istotne. Wpadłam tu, ponieważ liczę na was szanowni rozmówcy, może cokolwiek mi podpowiecie, jak w Poznaniu odszukać miejsce na praktyki studenckie? Proszę pomóżcie mi. Może znacie na to jakiekolwiek sposoby? Liczę na wasze pomocne odpowiedzi ; ) Ja próbowałam wpisać w Google słowo kluczowe: notariusze poznań, jednak mało mi to pomogło ; <

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Sposób na praktyki

Warto z wielu względów studiować prawo właśnie w miejscowości takiej jak Poznań. Jeśli nadejdzie czas na szukanie praktyk mam zamiar użyć Internetu do poszukiwań tego rodzaju. Przeszukiwanie zasobów sieci to zdecydowanie najlepsza metoda poszukiwania zarówno praktyk jak i pracodawców. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę określenie: notariusze poznań i już jesteśmy w pierwszej fazie poszukiwań.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Sposób na praktyki

Jest wiele przeróżnych sposobów, żeby wyszukać miejsce na praktyki. Niewątpliwie prędko można je załatwić szukając po kumplach, których to także ciekawi. Latałam po przyjaciołach jak nienormalna, nawet zadzwoniłam do starej kumpeli z podwórka. Ona ofiarowała mi numer telefonu do kancelarii jej krewnego, w której odbyłam praktyki : ) Jestem szczęśliwa, że odbudowałam ten kontakt, gdyż Hania jest świetna. Można z nią pogadać na niejeden temat. Zawsze mogę na niej polegać.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Sposób na praktyki

U mnie wiele czasu minęło zanim odnalazłam praktyki które mi odpowiadały. W internecie trzeba wyszukać bardziej szczegółowe informacje . Poszłam do mojego starszego znajomego, który miał kancelarię prawniczą. Była tam bardzo miła atmosfera. Wszyscy chcieli, abym tam czuła się jak u siebie. Momentami było trudno, ponieważ miałam wiele roboty, jednak przez to mam obecnie jakąś wiedzę.

Offline