Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Wkład pracy przy projektowaniu

Witajcie, w końcu znalazłem chwilkę żeby wejść poklikać. Ostatnimi czasy zamawiałem zrobienie ulotek i jestem zadowolony z tego jak zostały przygotowane. Doceniam wkład pracy osób projektujących. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego że trudno wykonać ciekawy projekt. Od kiedy drukarnie posiadają możliwość korzystania z druku o charakterze cyfrowym, drukowanie stało czymś prostym i zyskało lepszą jakość. Jestem zwolennikiem folii samoprzylepnej o charakterze błyszczącym.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Wkład pracy przy projektowaniu

Nawet jeżeli liczba reklam wirtualnych będzie sie zwiększać, reklama tradycyjna cały czas będzie mieć duże grono swoich zwolenników. Nie wyobrażam sobie aby moja firma nie zamawiała papieru firmowego czy też broszur. To są drukowane materiały reklamowe, których posiadanie jest niezbędne, jeżeli komuś rzeczywiście zależy na klientach. Ja bardzo często zamawiam eleganckie wizytówki, bowiem dość często zmuszony jestem je rozdawać z uwagi na sprawy służbowe. Worldprint to agencja marketingowa którą mogę polecić.  Sądzę że projektowanie reklam to skomplikowane zadanie, natomiast o jakości wydruku, z pewnością decyduje sprzęt jakiego się do tego używa. Niesłychanie podoba mi sie reklama w formie ścianek reklamowych. Wydaje mi sie że jak sie utworzy stoisko targowe to fajnie jest promować własną markę przy użyciu ścianki tego typu. Worldprint ma bardzo szeroką ofertę.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Wkład pracy przy projektowaniu

Już od dawna było dużo firm reklamowych, które proponowały rozmaite rozwiązania na reklamę swojego przedsiębiorstwa. Teraz mamy XXI wiek, więc ta technika poszła na przód. Myślę, że bardzo łatwo jest stworzyć reklamę, jak także ją wydrukować. Posiadam firmę budowlaną. W tym przypadku istotna jest promocja. Bardzo często jeżdżę na różne targi, gdzie najważniejszym celem jest przedstawianie swoich produktów. Każdy z nas posiada swoje stoisko. Wiadomo, że istotna jest wtedy promocja, która zachęci kupca do zobaczenia naszego stanowiska. Ja w swoim przypadku postawiłem na innowacyjną reklamę, którą odnalazłem pod wyrażeniami: roll-up Warszawa. Początkowo nie miałem pojęcia co jest grane, ale spółka, która zrobiła tę reklamę wyjaśniła mi wszystko. Od tamtego czasu sądzę, że X-banery to najciekawsze rozwiązanie na marketing firmy. : D

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Wkład pracy przy projektowaniu

Teraz to nie problem zaprojektować świetny projekt reklamy dla naszej firmy. Jestem przedsiębiorcą o długim stażu. Widziałam jak promocja się tworzy i jak coraz łatwiej można ją mieć. Kiedyś takiej sposobności nie było. Ale nie o tym mowa. Otóż niedawno znalazłam dla siebie najwspanialszy sposób na reklamę, to potykacze. Nigdy o czymś takim nie słyszałam. To był mój ogromny błąd. Takie stojaki upraszczają każdemu właścicielowi firmy stworzenie interesującej reklamy naszej oferty. Jestem zachwycona tym i nigdy bym tego nie zamieniła na coś innego.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Wkład pracy przy projektowaniu

Ówczesny świat biegnie ku innowacyjności. W tym także rozmaite drukarnie. Dawno temu i by był kłopot ze znalezieniem profesjonalnej spółki, która zrobi dla nas drukowaną reklamę. Ale obecnie jest inaczej. Mam firmę z AGD. Promuję ją od długiego czasu z firmą Worldprint. To ona projektuje dla mnie wszystkie reklamy. Moja historia z tą drukarnią zaczęła się półtora roku temu, kiedy będąc na wizycie u bliskich znajomych oglądałem czasopisma leżące na stoliczku. Z któregoś z nich wyleciała kartka zatytułowana Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krystel. Zaciekawiło mnie to i po powrocie do domu skontaktowałem się z tą drukarnią. I tak zaczęła się moja wielka przygoda z najlepszą drukarnią Worldprint, która swoje propozycje prezentuje w bardzo korzystnej cenie. Polecam z czystym sumieniem!

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Wkład pracy przy projektowaniu

Coś masakrycznego! Od pewnego czasu wieje tutaj nudą. Myślałam, że po tak długim dniu chwilkę rozerwę się, ale jednak myliłam się. To nie problem zaprojektować i wydrukować reklamę. Nie robiłam tego, ale doszły mnie słuchy, że moja koleżanka odnalazła wczoraj ciekawą witrynę on-line , na której polecają perfekcyjnej klasy drukowaną reklamę, ale nic a nic mnie to nie ciekawi. Mam lepsze tematy do gadki.

Offline