Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Czy na FB można się wypromować?

Witam : ) Od jakiegoś okresu jestem bezrobotny, dlatego chcę stworzyć własną działalność gospodarczą. To dla mnie spore przedsięwzięcie. Doskonale wiem, że najkorzystniejszym sposobem, by się wypromować jest sieć, wobec tego chciałem się was zapytać ? czy facebook to odpowiednie narzędzie reklamowe? Jak sądzicie? Czy warto stworzyć na nim fanpage?

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Czy na FB można się wypromować?

Nie rozumiem dlaczego ta rozmowa o Facebooku jako narzędziu marketingu znalazła się akurat w tym miejscu. Czy tutaj urzędują specjaliści od marketingu w internecie? Nie sądzę. Jakbym szukał lekcji na temat tworzenia fan page na Facebooku to skierował bym się na odpowiednią witrynę, a nie tworzył posty o tym na ogólnotematycznym forum. Mamy tu możliwość dyskutować na tyle interesujących tematów, ale nie na ten, proszę!

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Czy na FB można się wypromować?

Według mnie FB daje wiele możliwości, w tym również promowanie naszych propozycji. Prawie wszyscy mają FB, więc jest o wiele wygodniej trafić do odbiorców. Tak było w przypadku firmy mojej małżonki. Założyła ona sklep z różnorodną biżuterią. Szło jej dobrze, ale doszliśmy do wniosku, że skoro facebook jest tak znany, to warto by było założyć tam fachowy fanpage sklepu. Niestety my nie orientowaliśmy się w tym za dobrze. Z tej przyczyny chcieliśmy znaleźć spółkę, która zrobi nam skuteczne konto na Facebooku. Na szczęście się udało, gdyż mój kolega polecił mi pewną stronę sieciową, na której oferowali fachowe prowadzenie fanpage na facebooku. Okazało się, że jest ona własnością przedsiębiorstwa E-kjstudio. Postanowiliśmy skorzystać. Warto było, gdyż za pomocą tej firmy zyskaliśmy bardzo dużo polubień oraz kupców. Sklep Anety jest popularny. Z pomocą tej firmy zyskała ogromną reklamę na facebooku. Polecam gorąco taki sposób!

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Czy na FB można się wypromować?

Jeśli mieliście kiedyś do czynienia z fachową reklamą, z pewnością bardzo dobrze zdajecie sobie sprawę z tego, że reklama bazuje na różnych narzędziach reklamowych. W obecnych czasach jednym z takich narzędzi jest Fejsbuk. Przypadkiem wpadła w moje ręce ulotka ze sformułowaniem: fanpage firmowy i tam precyzyjnie opisane były plusy posiadania strony firmowej na Fejsbuku. Ja mogę kochani klikać całymi dniami, portal Facebook to jest coś dla osób takich jak ja.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Czy na FB można się wypromować?

Jeżeli ktoś pragnie, żeby jego spółka posiadała dobrą promocję to powinien założyć jej profil na Facebooku. W obecnych czasach ten portal robi cuda. Za pomocą jego można w świetny sposób promować swoje oferty. Mam przedsiębiorstwo komputerowe i dzięki temu, że skorzystałem z dobrych usług spółki E-kjstudio to mój fanpage firmowy jest bardzo popularny. A to wszystko za namową mojego kolegi, który pokazał mi ogłoszenie w gazecie o tytule: e-kj Studio - prowadzenie fanpage. Tak zaczęła się moja przygoda z tą firmą, jak też z FB. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takich rozwiązań. Po zrobieniu profilu mojej firmy w ciągu miesiąca E-kjstudio zdobyło dla mnie masę fanów moich ofert. Byłem pod dużym wrażeniem. Tak więc serdecznie polecam przedsiębiorstwo E-kjstudio. Bez wątpienia będziecie zachwyceni!

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Czy na FB można się wypromować?

Uwielbiam Facebooka między innymi z tego względu że to doskonałe narzędzie do promowania własnej osoby. Moi znajomi za pośrednictwem tego medium promują również własne podmioty gospodarcze. Od momentu gdy dostała sie w moje ręce ulotka z określeniem: prowadzenie działalności poprzez social media na poważnie zaczęłam interesować się tym zagadnieniem. Jeżeli uważacie że zakładanie profilu na Facebooku naraża na utratę prywatności, to ja Wam powiem kochani że nie wiecie co tracicie. Każda rzecz ma swoje dobre i złe strony.

Offline