Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Tani nocleg dla studentów

Cześć. Czy mamy tutaj jakiś miłośników turystyki? Pragnę ich bowiem o pewną ważną sprawę zapytać ; ) Chcemy wyjechać z moją partnerką na weekend do Wielkopolski, a że jesteśmy niezbyt bogatymi studentami, nie damy rady się wykosztować na drogi nocleg. Czy moglibyście nam polecić coś fajnego? Jak odszukać solidny hotel w Poznaniu i nie stracić pieniędzy? Chcieliśmy coś znaleźć w Internecie przez w Yahoo hasło: hostele w Poznaniu, ale efekty wyszukiwania niewiele nam mówią. : ( Wesprzyjcie nas proszę!

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Tani nocleg dla studentów

Szukanie dla siebie hostelu, czy to w Poznaniu czy też w innym mieście wcale, moi drodzy nie musi być męczącą czynnością. Wcale nie trzeba stawiać nikomu pytań na temat tego, który hostel jest ładny i niedrogi. Wystarczy poszukać trochę w Internecie i już będzie wiadomo jakie hostele usytuowane są w samym centrum Poznania. Tak więc nie będę Was męczyć pytaniami. Myślę że należy tak zorganizować sobie każdą podróż do innego miasta, żeby zyskać możliwie jak najwięcej satysfakcji. Nikt chaotyczny nigdy niczego należycie nie zaplanuje. Zapoznajcie się z tą witryną sodahostel.com/pl/hostel-w-centrum

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Tani nocleg dla studentów

Ja wyszukałem wspaniały hostel, kiedy wszedłem przypadkiem na witrynę online o nazwie: hostele w Poznaniu. Do Poznania wyjeżdżam dosyć często, ponieważ mam tam znajomych. Oni mnie zapraszają regularnie. Chodzimy wtenczas na bibki. Bawimy się wspaniale. Mam nadzieję, że w taki sposób zapoznam jakąś laskę, z którą założę rodzinę, ponieważ aktualnie nikogo takiego nie mam ; (

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Tani nocleg dla studentów

Jeśli znacie hostele w Poznaniu, to jeszcze dziś polećcie mi coś proszę moi drodzy. Ja będę próbował znaleźć coś atrakcyjnego za pomocą sieci, ale chciałbym mieć kilka alternatyw. W zasadzie w Internecie dają reklamę rozmaite hostele, ujęte są też fotografie. Jednak wiadomo że nikt nie będzie mówić nic złego na temat prowadzonej przez siebie działalności. Wszystkie poznańskie hostele przedstawiane są w Internecie jako cudowne. Wydaje mi sie że sytuacja gdy ktoś coś poleca to znacznie korzystniejsze źródło informacyjne. Ja juz taki mam zwyczaj, że zawsze przeprowadzam niewielki wywiadzik jak poszukuję jakiegokolwiek usługodawcy albo jak zamierzam coś wydzierżawić. Na razie polecono mi tą witrynę sodahostel.com/pl/promocje W tegoroczne wakacje mam zamiar jechać do Wiednia. Już od jakiegoś czasu planuję tą podróż, zatrzymam sie tam u rodziny. 

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Tani nocleg dla studentów

Chciałabym, żeby inne wątki były na tym forum tak samo popularne co ten. Cieszy w każdym razie fakt, że i na temat noclegu w stolicy Wielkopolski internauci są tak zorientowani. Nie wszyscy muszą orientować się, że konieczne jedynie jest wstukać w Google hasło: Poznań hostel i mamy mnóstwo pomocnych witryn. Na pewno mi się to przyda w czasie następnej mojej wizyty w te regiony.

Offline