Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Czy taka podłoga będzie pasowała?

Witajcie. Remontuję willę, a jako, że jest to nieco skomplikowany temat, potrzebuję opinii drogich forumowiczy. Myślę nad tym jaką podłogę wstawić do niektórych z pomieszczeń. Czy pasowała będzie drewniana podłoga? A jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to w jakim sklepie najlepiej go kupić? Koleżanka podesłała mi ofertę sklepu, który oferuje także drewno kominkowe. Ale wpadłem na pomysł by wcześniej spytać Was o zdanie na jego temat i ogólnie tego pomysłu.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Czy taka podłoga będzie pasowała?

Jeśli w określonym domu położona jest podłoga drewniana to dzięki temu cały dom staje się o wiele ładniejszy. Oczywiście, moi drodzy dużo dają także porządne okna i należyte rozmieszczenie mebli. Ponoć w salonie Parkietydabex.pl można dostać w rozsądnej cenie deski podłogowe. Spójrzcie tutaj parkietydabex.pl/nasze-produkty/mozaiki-parkietowe-i-przemyslowe Ja mam hopla na punkcie urządzania domu, mimo że nie jestem kobietą. Do ubrań nie przywiązuję aż tak wielkiej wagi, zupełnie nie zależy mi na modnym ubieraniu się. Natomiast na urządzanie domu, jestem w stanie, moi drodzy, wydać dosłownie ostatni grosz. To ważne aby dom wyglądał jak najlepiej, istotna jest też umiejętność robienia smacznych potraw, jeśli chce się zapraszać do siebie gości. A tak przy okazji, wiecie czym się charakteryzuje mozaika przemysłowa?

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 85

Odp: Czy taka podłoga będzie pasowała?

Wydaje mi sie ze mój dom wygląda fantastycznie głównie ze względu na piękną, podłogę z drewna. Dobrze jest się zdecydować właśnie na taką podłogę ponieważ ona sprawia że pomieszczenia nabierają cech ekskluzywności. Polecam Wam sklep wirtualny Parkietydabex.pl. Na tej stronie możecie sobie pooglądać fotki. Firma Dąbex działa na rynku od dawna, para się produkcją parkietu. Posiadają dobrze zorganizowaną witrynę, znajduje sie tam sporo różnych porad i instrukcji. Moja koleżanka nabyła parkiet w tym salonie, jak go już u siebie położyła, wręcz oniemiałem z zachwytu, gapiąc się na niego. Miesiąc temu kupiłem całkiem nowe meble do mojego salonu. Były trochę drogie lecz nie żałuję wydanych w ten sposób pieniędzy. Niedługo zamówię meble do kuchni, te stare, które tam mam już się faktycznie zużyły. Bardzo lubię zapraszać znajomych, szczególnie gdy trwa lato. Na plaży za długo nie jestem w stanie wytrzymać, zdecydowanie wolę sobie z kimś posiedzieć trochę na tarasie. 

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Czy taka podłoga będzie pasowała?

Nie znajdujecie już bardziej interesujących tematów do dyskusji niż to czy drewniana podłoga nadaje się do domu? Prawem każdego jest wybrać sobie podłogę jaka mu pasuje. Nie istnieją dwie osoby o identycznym guście i nie ma sensu takie doradzanie. Ja dla przykładu bardzo lubię dywany, a nie parkiety. Więc co powinienem zrobić? Nie znaczy to chyba, że nie posiadam gustu? Tego rodzaju ocenianie jest bez sensu, idę więc stąd, cześć!

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Czy taka podłoga będzie pasowała?

Jestem pewny, że doskonały zakup to parkiet drewniany. Posiadam w domu tego typu parkiet i dobrze się prezentuje. Zresztą moje mieszkanie jest aktualnie gruntownie posprzątane, ponieważ moja żona ma przyjechać z synkiem ze szpitala. Tyle czasu czekaliśmy na jego narodzenie. Jestem bardzo szczęśliwy. Mam tylko nadzieję, że Monika będzie zadowolona, że tak posprzątałem : )

Offline