Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Medyczne zaopatrzenie

Witam wszystkich! Jestem specjalistą od chorób serca. Wraz z moim facetem lekarzem postanowiliśmy otworzyć poradnię specjalistyczną. Skonstruowaliśmy już miejsce na gabinet. W tym momencie tylko zostało nam zaopatrzyć się w stosowny sprzęt używany w medycynie. Będziemy potrzebować mnóstwo maszyn, w tym, holter ciśnieniowy, koagulator. Szczerze powiem, że nie mam pojęcia gdzie moglibyśmy to wszystko odnaleźć. Maciek pytał znajomych kolegów z branży lekarskiej o tego typu hurtownie, ale nic nie osiągnął. Z tej przyczyny postanowiłam napisać tu. Wierzę, że pojawią się życzliwe osoby, które nam doradzą gdzie moglibyśmy nabyć takie urządzenia. A okazjonalnie chcę spytać czy w swoich szpitalach itp. używacie dodatkowych sprzętów, ponieważ my rozważamy czy wyposażyć się w coś nowego. Proszę doradźcie coś!

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Medyczne zaopatrzenie

Istnieje dużo przypadków, w jakich pożądany jest holter ciśnieniowy, z tego względu go stosuję. W dużym stopniu, dzięki niemu, powinno się wykryć dolegliwości krążenia krwi. Odróżnia się bardzo łatwym funkcjonowaniem. Holter świetnie nadaje się do warunków pozaszpitalnych.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Medyczne zaopatrzenie

Ja ostatnimi czasy zakupiłam defibrylator AED o świetnych parametrach. Świetna inwestycja to w dodatku papier Sony, przekonałam się sama o tym. Moim wielkim problemem jest nadciśnienie, dlatego też należy je ciągle sprawdzać. Aby to robić, moja znajoma sprezentowała mi precyzyjny holter ciśnieniowy. Dzięki niemu umiem regularnie mierzyć ciśnienie. To niesamowicie komfortowy sposób. Orientuję się, że dobrze wyregulowane ciśnienie, ma wielki wpływ na codzienne funkcjonowanie, zatem troszczę się o to, żeby było dobre.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Medyczne zaopatrzenie

Każde urządzenie medyczne to bardzo ważna rzecz w skutecznym działaniu ośrodka bądź też przychodni. Z tej racji, jeśli jest taka opcja, to powinno się wyposażać w nowe maszyny. W obecnych czasach te maszyny są coraz to dokładniejsze. Z pomocą ich możemy błyskawicznie i dogłębnie przebadać pacjenta. Z tej racji w moim ośrodku co jakiś czas nabywamy nowe maszyny. Ostatnimi czasy okazało się być to dla nas łatwiejsze, ponieważ z pomocą pewnej strony online varia-poznan.pl/PL-H29/oferta/184/defibrylator-powerheart-aed-g3-pro-firmy-cardiac-science.html odnaleźliśmy profesjonalną firmę Varia-Poznań, która okazała się być naszym kompanem. Od długiego czasu kupujemy stamtąd wszelkie maszyny medyczne. Ta firma oferuje perfekcyjnej jakości urządzenia po niskiej cenie. Z tej racji mogę ją z czystym sumieniem zaproponować wszystkim. Z pewnością będziecie zachwyceni! ; )

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Medyczne zaopatrzenie

Mi różnorodne urządzenia są pożądane w pracy. Ostatnimi czasy dużo buszuję po necie. Znalazłam nawet doskonały dział na witrynie www pt.: papier Sony. Wnet poleciłam go mojemu facetowi, który jest szefem pewnej przychodni.

Offline