Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Czy są tutaj osoby, które rzuciły palenie?

Witajcie. Wchodzę do Was z następującym pytaniem. Stoję przed wyzwaniem jakim z pewnością jest rzucanie palenia. Swego czasu wydawałem mnóstwo kasy na akcesoria typu shisha, znacznej pojemności fajki akrylowe i łatwe do zdobycia kraszery. A na ten moment pragnę spytać, czy wśród obecnych tutaj są osoby, które rzucały palenie? Ile zajęło to w Waszym przypadku? 

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Czy są tutaj osoby, które rzuciły palenie?

Niezbyt znam się na kwestii porzucania palenia i nie orientuję się jak długo może ono trwać. Na pewno orientuję się, że na półkach sklepowych jest wiele różnych dodatków dla palaczy. Nietrudno je napotkać w Internecie wprowadzając w Bing należytą frazę. Słów tych Wam w tym miejscu z pewnością nie podpowiem, ale myślę, że kto ma chęć, ten bez problemu sobie z tą kwestią da radę. Swoją drogą, z istnienia pewnych spośród nich wręcz nie zdawałem sobie pojęcia. Ludzka pomysłowość nie kończy robić mi niespodzianek. ; )

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Czy są tutaj osoby, które rzuciły palenie?

Bardzo często zdarza się tak, że ludzie zamieniają fajki na inne rzeczy. Na ten moment wiele razy słyszy się, że bletki, benzyna do zapaliczek zippo, vaporizery Volcano zastępują szlugi. Nie mam pojęcia, gdyż gdy ja zawzięłam się, że rzucam szlugi to nie wymieniałam ich na nic ciekawszego. Po prostu każdego dnia jarałam coraz mniej, aż pewnego dnia w końcu skończyłam. To chyba był najcudowniejszy upominek jaki sama sobie zafundowałam. Nigdy tak super się nie czułam. Zaczęłam zdrowo jeść, uprawiać sport. Już nie jaram od czterech lat i jest mi naprawdę z tym bombowo. : )

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Czy są tutaj osoby, które rzuciły palenie?

Z pewnością dłużej człowiek będzie rzucać szlugi kiedy będzie chodzić na biby. To dla niektórych może wydać się ironiczne, ale tak naprawdę było w moim przypadku. Dużo razy pragnęłam rzucić szlugi, ale niestety imprezując z znajomymi na piwie wiele razy jarałam. Aż któregoś weekendu zapoznałam cudownego faceta, który od razu mi dał do zrozumienia, że spotykałby się ze mną, ale jaram. To był znak ostrzegawczy dla mnie. Uparłam się i rzuciłam to dziadostwo. Od tamtego momentu czuję się piękną dziewczyną, która pachnie, a nie śmierdzi. Zauważyłam, że tak przyciągam kolesi. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdę miłość. : ) 

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Czy są tutaj osoby, które rzuciły palenie?

Przypominam sobie jak sama rzucałam kilka razy palenie. A nie należało to do łatwych, możecie mi zaufać. Tym bardziej, że dość blisko znajdował się punkt z różnymi akcesoriami, które towarzyszą tej czynności. Często przytrafiało mi się kupować przedmioty takie jak młynek do tytoniu, szisza wodna wykorzystywana w spotkaniach ze znajomymi czy coraz częściej spotykany vaporizer. Wiele razy spędzałam czas czerpiąc z tego rodzaju akcesoriów. Były one również bardzo częstymi towarzyszami moich domówek w gronie znajomych.

Offline