Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Firma fotograficzna oferująca...

Siemka! Cztery tygodnie temu miałam swoje przyjęcie weselne. Było świetnie. Na ten moment jedynie zostało nam czekać na płytę z wesela oraz fotki. Z fotografiami pewnie dłużej się zejdzie, bo jeszcze nie mieliśmy sesji zdjęciowej na powietrzu i studiu zdjęciowym. Zastanawiam się nad tłem. Wpadłam na pomysł, że super pomysłem byłoby z Paryżem tło fotograficzne. Bardzo ciężko mi powiedzieć. Moja kumpela gdzieś pod zwrotami tła fotograficzne na zamówienie znalazła profesjonalną spółkę fotograficzną colormachine.pl/s/subpage/tla-fotograficzne.htm Kurcze blade, no nie mam bladego pojęcia jakie tła będą dobre. A normalne, że odpowiednie tła do zdjęć są znaczące. Dlatego piszę tu. Na jakich tłach Wy się fotografujecie do sesji?

Ostatnio edytowany przez kaszka (2014-07-10 11:50:53)

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Firma fotograficzna oferująca...

Nie istnieje nic ciekawszego na uatrakcyjnienie zdjęć jak tła fotograficzne. Obecnie powstało bez liku wspaniałych wzorów, z którymi możemy stworzyć cuda. Miesiąc temu postanowiłam moim rodzicom na ich rocznicę ślubu zafundować zjawiskową sesję fotograficzną. Miałam tylko zdecydować się na tło. Zamówiłam dla nich piękne tło fotograficzne drukowane. Przyznam szczerze, że nie pomyślałabym, że ówcześnie tła do fotografii są takie oryginalne. Sesja była super. Rodzice byli przeszczęśliwi. Przynajmniej będą posiadali jakąś miłą pamiątkę. : )

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Firma fotograficzna oferująca...

W ciągu sesji na ogół robię sobie zdjęcia na profesjonalnych tłach drukowanych. Mój fotograf już świetnie mnie za, toteż, gdy mnie ujrzy, przygotowuje dla mnie tego rodzaju tło. Lubię także tła fotograficzne z ciekawymi scenkami. Mój dzieciak też je niesamowicie lubi. Z reguły, gdy wyruszamy wspólnie do fotografa, zapytuje go czy ma takie tła. Moja Ola jest niesamowicie fotograficzna. Wychodzi znakomicie nieomalże na każdym zdjęciu. Ze mną jest ciut gorzej, gdyż nie jestem tak niesamowicie fotogeniczna. 

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Firma fotograficzna oferująca...

Ja niesamowicie lubię się fotografować w szczególności na kolorowych tłach. Mam pełno takich fotografii, ponieważ doceniam takie pamiątki. Często oglądam moje fotografie, w szczególności te z lat dziecinnych, to były wspaniałe czasy! 

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Firma fotograficzna oferująca...

Często wpadam na forum dyskusyjne i prawie zawsze opowiadam na forach. Jednakże niestety w tym malutko mogę powiedzieć, bo nie znam się na tłach zdjęciowych. Przyznam się, że pragnę mieć jakąś sesję profesjonalną. Nawet wczoraj czytałem w magazynie, że jest to w tej chwili modne. Może pogadam o tym z małżonką i tak zrobimy, ale jednak jeszcze to przemyślę.

Offline