Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Jak wyleczyć się z uzależnienia?

Cześć! Niedawno, odwiedzając szwagierkę wpadła mi w ręce ulotka ośrodek terapii uzależnień, detoks alkoholowy. Jej syn cierpi na uzależnienie od gier komputerowych i kobieta ma straszny dylemat. Chyba zdecyduje się na leczenie w wykwalifikowanym centrum terapeutycznym. Które z uzależnień waszym zdaniem jest najcięższe?

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Jak wyleczyć się z uzależnienia?

Ja obecnie mam problemy z uzależnieniem od narkotyków, co uważam za najgorszy nałóg, Zacząłem leczenie w znanej Klinice Oaza. Tu spotkałem doskonałych profesjonalistów, którzy szalenie mnie wspierają. Narkotyki zniszczyły moje życie, dlatego też chcę pokonać ten nałóg. Leczenie w Klinice jest szalenie efektywne, daje świetne rezultaty, co przeżyłem na sobie. Początkowo byłem na odwyku, który odbywał się pod bacznym okiem lekarzy. Chodziłem na zajęcia grupowe, jak i oprócz tego na psychoterapię indywidualną. W Klinice dostałem szalenie duże wsparcie. 

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Jak wyleczyć się z uzależnienia?

Wszyscy mamy dobre i złe chwile, ale cóż począć. Ja kilka lat temu przegrywałam z niedomagającym sercem i wyłącznie dzięki mojej rodzinie zdołałam nie stracić chęci życia. Zachowajcie siłę i myślcie pozytywnie!

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Jak wyleczyć się z uzależnienia?

Na pewno wielkim problemem jest nałóg hazardu, bo spotyka coraz znaczniejszą liczbę osób. Szukałem informacji o nim w necie, wstukując w wyszukiwarkę frazę: uzależnienie od hazardu leczenie. Obecnie szalenie często występują rozmaite nałogi. Fantastyczny sposób, żeby z tym się uporać to niewątpliwie ośrodek terapii uzależnień. To szalenie skuteczna metoda walki z nałogiem. Od momentu, kiedy mój chłopak ma trudności z alkoholem, wiele czytam o tym. Ostatnio przeczytałam fantastyczny artykuł pt.: alkoholizm w rodzinie, który dał mi sporo do myślenia. 

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Jak wyleczyć się z uzależnienia?

Bóg nas sprawdza. Co robić w tych czasach?. Teraz to nawet na sume mniej ludzi przychodzi, bo większość schorowana. A młodzież wyjechała na zarobek...

Offline