Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Jak robicie z kwiatami?

Witam! Wy przesyłacie czy też przekazujecie kwiaty osobiście? Mnie by się przydała na już profesjonalna wysyłka wiązanek bo wypadałoby matce na imieniny jakieś kaczeńce wysłać. Wrzucałem w bingu tania kwiaciarnia internetowa oraz kwiaty warszawa, niestety same głupoty mi wywalało. Zapodacie mi jakąś dobrą kwiaciarnię online?

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Jak robicie z kwiatami?

Chyba mało osób powie, że kwiaciarnie online są beznadziejne. A jak tak powie, to jest w błędzie. Moim zdaniem są super rozwiązaniem. Dawno temu musiałam przeprowadzić się do innej miejscowości. Zbliżały się urodziny mojej ukochanej siostry, a ja na nieszczęście nie byłam w stanie się na nich zjawić. Wtedy to wpadłam na pomysł, że wyślę jej bukiet kwiatów. W sieci napisałam należyte zwroty i tam odnalazłam internetową wysyłkę kwiatów. Tak się ucieszyłam, ponieważ już się bałam, że będę musiała poszukać innych rzeczy. Tam na tej stronie wybrałam tylko należytą kategorię i zakupiłam bukiet. Klaudia ucieszyła się z niespodzianki. Mnie również to radowało, że niespodzianka się udała. : P

Ostatnio edytowany przez dżuma (2014-10-01 11:35:28)

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Jak robicie z kwiatami?

Mnóstwo osób w tym momencie decyduje się na kwiaciarnie internetowe. Ja jednakże wolę bardziej sam dawać kwiaty. Dlatego ten temat mnie nie interesuje. Jednak ostatnio słyszałem, że mój brat wspominał, że odnalazł jakąś zawodową kwiaciarnię, na której kupił róże dla swojej żony. Dlaczego nie, ale na obecną chwilę nie potrzebuję. Może kiedyś spróbuję. Dlatego ja nie podpowiem Wam. Pa!

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Jak robicie z kwiatami?

Prawie od 30 lat trudnię się kompozycjami kwiatowymi. Natura to mój konik. Popołudniami zwykłam też szydełkować i pomagać małżonkowi w reperowaniu przedwojennego chomąta. Pozdrawiam!

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Jak robicie z kwiatami?

Piekielnie lubię korzystać usług kwiaciarni www, to znakomity sposób, by sprezentować komuś bukiet kwiatów. Jakiś czas temu tylko osobiście ofiarowałem bukiety kwiatów, jednakże za jakiś czas stwierdziłem, że lepiej, kiedy zajmie się tym profesjonalna kwiaciarnia i wspaniale na tym wyszedłem.

Offline