Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Szykuje się spory wyjazd integracyjny

Hej ; ) W mojej firmie organizujemy spory wyjazd integracyjny, z tego względu pragniemy skorzystać z usług wynajmu długoterminowego wygodnych busów. Uważam że to najkorzystniejsze rozwiązanie auto-polonia.eu/poznan-busy Jedzie pełno osób, z tego względu zwykły samochód byłby zbytnio mały. Niewątpliwie skorzystamy z propozycji solidnej wypozyczalni aut w Poznaniu. Ale chciałbym się was zapytać, czy korzystacie z usług wynajmu samochodów?

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Szykuje się spory wyjazd integracyjny

Ja z Stasiem kilka razy w roku jesteśmy zmuszeni pożyczać pojazd. Jesteśmy przez cały czas we Francji, więc gdy wracamy do naszego domu bez zastanowienia odwiedzamy AKM. Mają sporo samochodów i porządną ekipę. I co najważniejsze ceny są przystępne. Namiary na nich wzięliśmy od naszych klientów, a ci znów od krewnych. Tak więc cała okolica korzysta z AKM : )

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Szykuje się spory wyjazd integracyjny

Ja nieraz korzystam z usług znanej wypożyczalni aut. Obecnie mam wiele wolnego czasu, bo mam urlop. Czasami wypożyczam samochód, zabieram dzieci i jedziemy za miasto. Wtedy mamy nieco czasu, aby spędzić go wspólnie.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Szykuje się spory wyjazd integracyjny

Pojazd, którym jeżdżę wypożyczyłem w uznanej wypożyczalni AKM. Bardziej szczegółowe dane są w necie. Wspaniale wyszkoleni zawodowcy pomogli mi w doborze najodpowiedniejszego auta. Ogromny wybór innowacyjnych aut, sprawia, że propozycja AKM jest bardzo różnorodna. Z pewnością każdy znajdzie coś według swojego gustu. Proponują tutaj fantastyczne warunki wynajmu samochodu. Byłem z nich niesamowicie zadowolony. Wypożyczalnia jest zamieszczona blisko mojego mieszkania, więc nie miałem trudności z dojazdem.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Szykuje się spory wyjazd integracyjny

Kiedy jest cudowna pogodna, wypożyczam samochód i udaję się do innej miejscowości, by coś zobaczyć. To znakomity sposób na nudę. Zabieram wówczas moją dziewuchę i jedziemy w nieznane. Jednakże to na ogół ma miejsce, kiedy mam dni wolne. Bo w ciągu tygodnia to ja non stop pracuję.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Szykuje się spory wyjazd integracyjny

Dla mnie samego wypożyczalnia samochodów to piekielnie istotne miejsce. Wiele razy korzystałem z usług wynajmu aut. Jakiś czas temu zupełnie nie widziałem, że są takie przeróżne możliwości. Dopiero mój znajomy przypadkowo zakomunikował, że nieraz korzysta z takiej oferty. To wspaniałe rozwiązanie, w szczególności kiedy utrzymanie własnego pojazdu jest zbyt drogie.

Offline