Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Przeróżne zgrzewarki do firmy

Moja firma ostatnimi czasy wybrała przeróżne zgrzewarki w cenionej spółce Abra Pack. Więcej danych znajduje się w sieci. Spółka sprzedaje zgrzewarki, które niesamowicie upraszczają pakowanie. Maszyny do pakowania znakomicie sobie dały radę z każdym zleceniem. Obecnie możemy pakować produkty o różnorodnych kształtach. Zgrzewarki w prawie perfekcyjny sposób pakują wszystkie rzeczy. Muszę powiedzieć, że pakowarki w znanej firmie Abra były w niskiej cenie. Mają one specjalny system, wyłapujący najróżniejsze niedociągnięcia.

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Przeróżne zgrzewarki do firmy

Prowadzę dużą spółkę wytwórczą i myślę nad nową strategią. Chodzi mi po głowie czy nie wypadałoby powierzyć komuś usług pakowania ciastek, ponieważ omawiana przyjemność zaczyna być mało opłacalna. Niby na rynku znajdzie się od metra stosownego oprzyrządowania – np. pakowarka - jednak upłyną wieki do czasu, jak RZiS będzie dodatni. Na dany moment planuję nabyć jedynie szybką zgrzewarkę, ponieważ panów od serwisu już łapią kompulsy. Nabywaliście tego typu udogodnienia ostatnimi czasy?

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Przeróżne zgrzewarki do firmy

W zeszłym tygodnie mój przełożony prosił, aby nabyć do przedsiębiorstwa profesjonalną zgrzewarkę kątową z tunelem combo. Wstukałam w wp zgrzewarko-obkurczarka i wyhaczyłam ciekawą spółkę. Przedstawili dobrą ofertę i są dość konkretni, ale jeszcze szukamy. Ktoś doradzi sprawdzonych producentów? Czekam na odpowiedzi : )

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Przeróżne zgrzewarki do firmy

W zeszłym tygodniu wybrałem półautomatyczną nalewarkę z pompą do naszego zakładu. Potrzebuję ponad to nabyć cztery saszetkarki do pakowania bez powietrza, ale nie wiem w jakiej firmie złożyć zamówienie. Ważne, aby były wyposażone w wykrojnik euro-zawieszki. Wpisywałem w necie teksty: urządzenia pakujące, niestety nic ciekawego nie znalazłem. Sugestie mile widziane.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Przeróżne zgrzewarki do firmy

Doskonałą maszyną do pakowania jest zgrzewarka. Aktualnie zgrzewarki potrafią sprostać niemal każdemu zadaniu. Swego czasu wszelkie artykuły pakowało się manualnie, wtedy roboty było od groma. Na szczęście mam także życie oprócz firmy i niedługo mówię sakramentalne tak i bardzo jestem zadowolony!

Offline