Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Wydarzenia kulturalne

Hej ; ) Niebawem mam wolne, więc chciałabym czas znakomicie spożytkować. Szalenie lubię chodzić na najrozmaitsze zdarzenia kulturalne. W szczególności w weekend jest wiele takich wydarzeń. W ostatnim czasie w necie odnalazłam ciekawy dział na stronie www o nazwie: teatry wrocław. Było tam wiele wiadomości. Znajoma wręczyła mi dodatkowo ulotkę, gdzie był umieszczony napis: koncert poznań. A może wy mi dacie znać jakie będą miały miejsce wydarzenia kulturalne w ten weekend?

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Wydarzenia kulturalne

Jeśli potrzebujesz atrakcyjnych pomysłów na kulturalny weekend, polecam sięgnąć do źródła, tzn. zaznajomić się wydarzeniami, proponowanymi przez zawodowe agencje artystyczne. Osobiście jedynie w w takiej formie wyszukuje pomysły na kulturalne soboty i niedziele, i jak dotąd – ani razu się nie rozczarowałem. Wskazać tutaj mogę firmę SOLLUS ENTERTAINMENT, która zajmuje się profesjonalną organizacją wielorakich eventów kulturalnych, również w stolicy Wielkopolski. Oferuje ona arcyciekawy repertuar, jak też korzystne ceny! Zainteresowanym podaje adres strony sollus.pl/entertainment/spektakle/poznan/ , polecam gorąco!

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Wydarzenia kulturalne

Zapewne i pójście do teatru jest interesujące, jednak to nie moja działka! Ja wybieram czas przed telewizorem, do tego coś do jedzenie i winko – nic więcej nie potrzebuje. A ogłoszenia w gazetach z kategorii teatry Poznań właściwie to mnie wcale nie interesują... Lecz jak ktoś chce to niech to czyta...

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 27

Odp: Wydarzenia kulturalne

W kolejny weekend, w naszym mieście będzie od groma rozmaitych imprez kulturalnych, dlatego chcemy wraz z moim mężczyzną kupić bilety z cenionej agencji artystycznej w Poznaniu. Nasi znajomi również kupują bilety, zatem możliwe że pójdziemy wspólnie.

Offline