Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Uwielbiam wyjeżdżac nad morze. A Wy?

Wiele osób sądzi, że morze to nic ciekawego. Nie zgodzę się. Każdego roku wyjeżdżam z najbliższymi nad nasze morze i zawsze wracamy stamtąd uśmiechnięci. Tego roku także wyjeżdżamy, chociaż to było pod znakiem zapytania, ponieważ nie mogliśmy znaleźć interesującego ośrodka. Na szczęście nam się udało. Kaja moja córcia pod hasłami panorama hotel w Jarosławcu odnalazła super hotel. Wyszło na jaw, że jest to też rekreacyjne SPA nad morzem. Bez żadnego zastanowienia zamówiłem pokoje. Jedziemy za dwa tygodnie. Powiem, że gdy zobaczyłem propozycję tego hotelu, to nie spodziewałem się, że tego rodzaju hotele nad morzem z basenem są niedrogie. Sami sprawdźcie na tej witrynie panorama-morska.pl/basen-z-atrakcjami-dla-dzieci/ Liczę na to, że nasz wypoczynek będzie ok.. : D

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Uwielbiam wyjeżdżac nad morze. A Wy?

Myślicie wyskoczyć w najbliższym czasie nad morze? Narzeczona mi zawraca głowę o pełny pobyt w ekskluzywnym pensjonacie nad morzem z sauną, tylko nie orientuję się jakie obowiązują obecnie stawki. Dawniej taniej wychodziło do Tunezji wyskoczyć, niż decydować się na urlop nad naszym ukochanym morzem. To w sumie powinien być wypad połączony z rehabilitacją, więc zaaplikowałem w Interii frazę: turnusy rehabilitacyjne, ale żadna oferta mnie nie zainteresowała. Polecicie coś?

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Uwielbiam wyjeżdżac nad morze. A Wy?

Ludzie bardzo często jadą na wczasy nad morze. W tym roku ja tam będę dwa razy. Tylko w innych miejscach. Wpierw jadę na spotkanie firmowe. Tak więc byłam zmuszona znaleźć sale konferencyjne, ponieważ to ja robiłam spotkanie. Więc w Yahoo napisałam wyrażenia hotele konferencyjne nad morzem i odnalazłam coś fajnego. A później wyjeżdżam z moją rodzinką prywatnie. Z tym miałam mały problem, gdyż stresowałam się, że nie znajdę takiego dobrego miejsca, które będzie właściwe dla malucha. Na szczęście w Internecie wpadłam na bombowy felieton zatytułowany przyjemne wakacje nad morzem z dzieckiem. Znalazłam tam sporo ofert, które obejrzałam i wybrałam z nich najfajniejszą. Przyznam szczerze, że byłam przekonana, iż będzie mi trudniej znaleźć odpowiednie sale konferencyjne nad morzem niż hotel przygotowany dla szkrabów. Ale pozory mylą. Na szczęście wszystko jest ok.. : )

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Uwielbiam wyjeżdżac nad morze. A Wy?

Zamierzam wybrać się z ciocią i synkiem na niezwykłe wczasy nad morzem. Wpisywałam w wp: hotele nad morzem z basenem a także lecznicza rehabilitacja nad naszym Bałtykiem, - wskazane byłoby zmiksować zabawy Szymusia z zabiegami. Wynalazłam kilka ośrodków, jednak nie mam pojęcia na co się zdecydować. Zależy mi na tym, aby urlop był niezapomniany. A Wy wybywacie nad Bałtyk? W jakim hotelu zamierzacie odpoczywać?

Offline