Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Rehebilitacja nad morzem

Już nie mogę się doczekać mojego wypoczynku, gdyż wyjeżdżam nad morze. Mam trochę problemów zdrowotnych. Niesamowicie boli mnie kręgosłup, z tej przyczyny przeznaczam ten urlop na rehabilitację nad morzem. Uważam że bardzo mi ona pomoże. Siedzę mnóstwo czasu w sieci, z tej przyczyny być może stąd te kłopoty. Moja kumpela mówiła, że pewnego razu była na profesjonalnej konferencji nad morzem i było tam fantastycznie. Wręczyła mi nawet ulotkę, gdzie był zamieszczony napis: hotele spa nad morzem.

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Rehebilitacja nad morzem

Ja lubię morze, z tego względu w tym roku także nad nie pojadę. Sądzę że odpoczynek nad morzem z całą pewnością fantastycznie mi zrobi, ponieważ miałam niesamowicie ciężki rok w firmie. Pojadę tam z moim brzdącami. Już nawet wyszukałam hotel położony nad morzem dla maluchów. Myślę że niesamowicie im się spodoba. Niedawno przeczytałam artykuł o nazwie: rehabilitacja nad morzem, dał mi on wiele do myślenia. Sądzę że tego typu wypoczynek także fantastycznie by mi zrobił.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Rehebilitacja nad morzem

Morze to fantastycznie miejsce, z tej racji w moim odpoczynku znów nad nie pojadę. Byłam kiedyś w górach, jednakże nie odpowiada mi to. Z pewnością znakomite rozwiązanie to wypoczynek nad morzem. Nad morze chcę pojechać z moim mężem, ale nie wiem, czy dostanie urlop. Powinnam sprawdzić ile pieniędzy wydamy na wygodne noclegi w Jarosławcu. Tak niedużo czasu spędzamy razem, przez cały czas jesteśmy zabiegani. Kiedyś byliśmy razem w luksusowym hotelu konferencyjnym nad morzem, jednak w owym czasie nie było czasu, aby się poopalać.

Offline