Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Solidny uchwyt do TV

Witki! Starzy kasę pożyczyli i telewizora kupują. Ja mam misje coby znaleźć solidny uchwyt do soniego i metalowy uchwyt sufitowy do projektora bo stary jest ostro piwotalny. Wklepałem w fajerfoksie uchwyty sufitowe i lambada ? siedem tysi sklepów. Muszę znaleźć sensownego szpeca. Achtung helpen!

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Solidny uchwyt do TV

Najistotniejszym zakupem ostatnio w mojej firmie był solidny wysięgnik do lamp. Muszę oznajmić, że mnóstwo najrozmaitszych zakupów zrobiliśmy w robocie. Gdy moja przyjaciółka jechała swoim pojazdem, napotkała Słupek drogowy, dlatego musiała nieco go ominąć, i tak spóźniła się do roboty, była piekielnie zła. Zdaję sobie sprawę, że kiedy ja podróżuję autem, także spotykam najróżniejsze bariery stojące przy drodze, z tej przyczyny także czasem się spóźniam.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Solidny uchwyt do TV

Na pewno wspaniałym zakupem niedawno okazał się uchwyt obrotowy przymocowywany do lamp. Wszyscy profesjonaliści pracujący w spółce są z niego szalenie usatysfakcjonowani. Z pewnością potrzebny byłby również praktyczny wieszak do tabletu, lecz na razie brakuje hajsu na takie zakupy. Fantastyczna inwestycja to również uchwyt do projektora, lecz na to też przełożony nie chce wyrazić zgody. Tragiczny z niego skąpiec! Wiecznie szkoda mu na wszystko forsy!

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Solidny uchwyt do TV

Nasze magazyny co trochę potrzebują nowych sprzętów. Wiem to z własnego przykładu. Sam jakiś czas temu zrobiłem spore zakupy. W moim nowym wyposażeniu odnalazła się Bariera przydrożna, która jest mi potrzebna na skonstruowanie granic na parkingu. Na dodatek wyposażyłem się w solidne uchwyty do telewizorów LCD. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem ściany wizyjnej, ale nie wiem czy to wezmę tego miesiąca. Znalazłem profesjonalną stronę internetową, na której mogę w promocyjnej cenie ją kupić, ale wydaje mi się, że aż tak tego nie chcę.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Solidny uchwyt do TV

Najrozmaitsze wyroby zakupiłam ostatnio w miejscu zatrudnienia. Jednakże przypuszczalnie najtrafniejszy zakup to z całą pewnością uchwyt do projektora. Pełno o nim danych należy odszukać w sieci.

Offline