Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Usługa hostingowa

Witam wszystkich! Poszukuję wskazówki. Otóż na dniach zakładam witrynę WWW dla lubiących sztukę. Z tej racji potrzebny jest mi najlepszy hosting poczty. Pytałem wszystkich naokoło czy są w stanie mi coś zaproponować, ale jakoś nie ma chętnych. Aż w końcu chciałem wziąć sprawę na swoje barki i w Google wystukałem hasła server dedykowany. Jednak ja się super na tym nie znam. Ogólnie odnalazłem bez liku fajnych ofert, ale nie wiem co wybrać. W szczególności, że dwa dni temu dostałem na ulicy broszurkę zatytułowaną tanie VPS. W tej chwili to już naprawdę nie wiem co powinienem robić. Postanowiłem, że wejdę tutaj. Chciałem Was zapytać jak powinienem wybrać hosting pod stronę online? Możecie mi coś poradzić?

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Usługa hostingowa

Jest multum sposobów na odnalezienie stosownego hostingu. Mnie to nie interesuje, bo takimi sprawami trudni się mój narzeczony. Nawet ostatnimi czasy jego kuzyn wspominał, że pod słowami serwer dedykowany odnajdzie co niemiara dobrych ofert hostingu. Czemu by nie, może później. Na razie nie chce, gdyż odnalazł dla siebie wspaniałą ofertę. No więc radźcie sobie sami. Pozdrawiam!

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Usługa hostingowa

Według mnie w tym momencie można bardzo łatwo odnaleźć właściwy hosting  Mi się to bardzo szybko udało. Gdy miałem w planach założenie witryny online mojego sklepu, bardzo chciałem znaleźć spółkę, która poleca mi wysokiej klasy hosting. No i mi się udało. Mój przyjaciel, który ostatnimi czasy otworzył stronę zaproponował mi firmę Hekko, która ofertowała hosting w niskiej cenie. Zalogowałem się na ich witrynę i powiem szczerze, że byłem pod wielkim wrażeniem ich oferty. Zamówiłem i w ciągu czterech dni mogłem tworzyć swoją witrynę. Cóż mogę powiedzieć. Ci, którzy poszukują taniego hostingu powinni skorzystać z propozycji spółki Hekko. Polecam gorąco!

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Usługa hostingowa

Ciężko stwierdzić gdzie można zznaleźć najlepszy hosting. Ja się na tym nie znam, tylko mój narzeczony. Ale jak mi się przypomniało, kiedy mój sąsiad szukał takich rzeczy to napisał w Bing serwery vps i problem miał rozwiązany. Dlatego nie rozumiem tej dyskusji. Wystarczy solidnie poszukać w necie i sprawa jest rozwiązana. Nie rozumiem Was. Znikam stąd. Pozdrawiam!

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Odp: Usługa hostingowa

Podejmowane tematy na forach są super. Nie raz rozważałem jak odnaleźć dobry hosting. Jednak mnie bardziej interesują domeny. Nawet niedawno wynalazłem ciekawą stronę internetową, na której polecają takie rzeczy. Muszę ją dobrze przejrzeć, bo chcę stworzyć stronę WWW mojej firmy. No nic, muszę to dobrze przemyśleć.

Offline