Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Gdzie kupię afrodyzjaki?

Witajcie! Chciałabym z Wami podyskutować o seksie. Od pewnego czasu zastanawiam się nad uatrakcyjnieniem swojego seksu. Pragnę w to zaangażować jakieś gadżety. Już podjęłam pewne środki. Wczoraj zakupiłam sobie bezpieczne środki podniecające kobietę. Na dodatek rozważam czy nie kupić sobie takich rzeczy jak tabletki na wzrost biustu. Nie wiem. Jak szukałam takich zabawek, to odnalazłam pewną witrynę sieciową, na której proponują takie rzeczy, ale nie mam bladego pojęcia czy jestem na to przygotowana. Dlatego znalazłam się tu. Czy korzystacie z takich rzeczy erotycznych? Których z nich najchętniej wykorzystujecie?

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Gdzie kupię afrodyzjaki?

Zabawki erotyczne stały się w tym momencie bardzo popularne. Co niemiara osób sądzi, że wykorzystując takie rzeczy mamy niewłaściwe myśli. To nieprawda. Takie artykuły uatrakcyjniają nasz seks. Ja niedawno zdecydowałem się na zamówienie sobie ziołowych tabletek na potencję bez recepty. Nie mam problemów ze swoim sprzętem, ale chciałem, żeby moja kobieta miała większą rozkosz. Dodatkowo w weekend w sieci znalazłem pod hasłami pompki na penisa świetny sklep, w którym polecają rozmaite zabawki erotyczne. Trochę rzeczy zakupiłem. Wierzę, że moja Basia będzie zadowolona. : )

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Gdzie kupię afrodyzjaki?

Wiele osób zastanawia się jak urozmaicić swoje życie seksualne. No właśnie i w tej sytuacji mogą uratować nas artykuły erotyczne, które na pewno dodadzą pikanterii związkowi. Nigdy nie narzekałem na wielkość mojego penisa, ale jakiś czas temu postanowiłem zrobić sobie domową kurację. Otóż kupiłem sobie niedrogie tabletki na powiększenie penisa. Po miesiącu kuracji spostrzegłem znaczną różnicę. Uradowało mnie to. Poza tym myślałem jak mogę uatrakcyjnić moje sprawy łóżkowe. I wtedy wpadłem na pomysł, aby zamówić feromony damskie. Moja partnerka radowała się. Za pomocą tego nasze sprawy seksualne się polepszyły. : P

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Gdzie kupię afrodyzjaki?

Problem ubarwienia życia łóżkowego w dużo związkach się pojawia, ale od niedawna wymyślono na to sposób, czyli artykuły erotyczne. Pozwalają one na urozmaicenie naszego życia łóżkowego. W ostatnim czasie za szybko miałem wytrysk i niestety moja partnerka skarżyła się. Z tej przyczyny postanowiłem zamówić sobie leki na potencję bez recepty. Dzięki temu nasz seks mógł się wydłużyć. Na dodatek w gazecie znalazłem artykuł o tytule johimbina. Wielu ciekawych rzeczy odnalazłem. Chcę coś wykorzystać z tego, żeby moje współżycie nie było nudne.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 74

Odp: Gdzie kupię afrodyzjaki?

Pogawędka o artykułach erotycznych jest bardzo fajna. Uważam, że można ją jeszcze bardziej rozpisać, gdyż na ten moment to nie jest zły temat. Nawet przedwczoraj sam namyślałem się nad znacznymi zmianami. Znalazłem nawet o tym artykuł pod tytułem wydłużenie stosunku. Odnalazłem tam multum ciekawych pomysłów. Podyskutuję o tym z żonką i spytam jej czy chciałaby jakiś zmian w naszym życiu seksualnym. A potem wyjdzie w praniu.

Offline