Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

Witam! Muszę doposażyć biuro w nowoczesne umeblowanie i mam kwestia w jakie? Kumpela podszepnęła mi, że na wstępie komfortowe sofy biurowe, ponieważ ona tak zrobiła, kiedy aranżerzy się za to wzięli. Wspominała, że znalazła dystrybutora dzięki jakiemuś ogłoszeniu meble biurowe Łódź, jednakowoż teraz nie umie go odszukać. Pomożecie?

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

A jakiego rodzaju chcecie meble do biur? Znalazłam jakiś czas temu w sieci świetną markę – Galter - oferują piękne, supertrwałe sprzęty, które aktualnie są w naszym biurze. Katalog zobaczycie online: galter-meble-biurowe.pl/kontakt/ Super, co? W nowoczesnym wydaniu, w sam raz dla środowiska biznesowego. Ekspresową dostawę ten salon zapewnia zainteresowanym z Łodzi i Śląska (dane na podstronie Kontakt). Nasze przedsiębiorstwo zamówiło akurat zestaw mebli biurowych w Łodzi. Sprawdzają się doskonale.

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

A ostatnio facio od nas z teamu, który wyżej skakał niż dupe miał, jak rozsiadł się dziarsko na własnym krześle biurowym, tak z hukiem trzasnął tyłkiem o podłogę. Sprawił nam tyle radości! Piękny był to dzień. big_smile Oh! Od od tamtego dnia koleś wybiera li i jedynie sofy biurowe. Mają one kółka więc przesuwa je przez cały open space posapując przy tym rozgłośnie. Ale już nie rozwali sofy, raczej.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

Moja znajoma poleciła mi ostatnio doceniany sklep, który sprzedaje tanie meble biurowe. Obecnie najczęściej tam kupuję. Tam głównie mi się podobają wygodne krzesła biurowe. Natomiast mój kierownik wcale nie dba o komfortowe umeblowanie biura.

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

Ja zwykle zakupuję meble biurowe w sieci. Po prostu wpisuję w wyszukiwarkę frazę: fotele biurowe Katowice, a wtenczas pojawia mi się nazwa popularnej spółki, która sprzedaje meble. Ja mam w ostatnim czasie zastój w pracy, z tej przyczyny chwilowo muszę unikać wydatków, ale za jakiś czas znowu zamówię coś do zakładu pracy.

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

haha ja też wam powiem anegdote. spacerowałem piotrkowską w łodzi. własnie udało mi się zarejestrować działalność, wiec byłem w znakomitym humorze. w bocznej głównej zobacyzłem szyld FOTELE BIUROWE ŁÓDŹ i zrazu przyszło mi do głowy, że zobaczę coś do swojego pomieszczenia biurowego. wchodze, patrzę, jakie ładne biurko, buk. mówię więc do ekspedienta: są takie z trzema szufladami? a on mi na to: nie mam pojęcia o czym pan mówi, to jest lokal prywatny. big_smile mina mi zrzedła…

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Nowoczesne wyposażenie biura

Fajna akcja, bo rzeczywiście sporo zrobiliście. Konkretnie to załapałem link pt. fotele obrotowe biurowe i zlecenie zaraz galopem zapodane. Przekonamy się co z wytrzymałością obić, lecz mam dobre przeczucia. Do usłyszenia!

Offline