Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 97

Odp: Zakup sprzętu do firmy

Hej! Otworzyłem niedawno spółkę i co trochę ją gospodaruję. W tym momencie rozważam czy kupić do niej wytrzymałe przecinarki do metalu. Sporo moich pracowników mówi, że to z pewnością nam się przyda. Więc chyba się skuszę. Ale tak poza tym zajrzałem tutaj, aby Was spytać jakie powinny się u mnie znaleźć urządzenia?

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Odp: Zakup sprzętu do firmy

Myślę, że fantastycznym wyborem są wytrzymałe pily tasmowe do metalu. Ja je jakiś czas temu zamówiłem do mojego miejsca zatrudnieni. Osobiście podpowiedziałem mojemu przełożonemu, by unowocześnił nasze przedsiębiorstwo. Najpierw wcale nie był przekonany, ale w dalszej kolejności zmienił zdanie. Czasem z trudem go nakłonić do pożądanych nowości. Lecz niedawno powiedział, że wybór pił był fajnym pomysłem, dlatego że aktualnie robota idzie dużo szybciej niż kiedyś.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Zakup sprzętu do firmy

My jakiś czas temu w miejscu zatrudnienia zamówiliśmy solidny podajnik pręta. Muszę przyznać, że mój szef non stop inwestuje w firmę, z tej przyczyny wspaniale mi się tutaj pracuje. W tej chwili należy inwestować w najróżniejszy sprzęt, ponieważ inaczej wyprze konkurencja. Mój znajomy pracuje w spółce, gdzie nie zakupują nic nowego, z tego względu firma źle działa. Robert wiele myśli nad zmianą miejsca zatrudnienia. Być może ja mu załatwię inną robotę.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Zakup sprzętu do firmy

Rozmowa o dobrych urządzeniach dla zakładów jest pomocna. Nawet kilka dni temu sam wahałem się nad kupnem czegoś nowoczesnego. Starczyło, że w Internecie wpisałem najlepsza pila tasmowa do metalu. Znalazłem kilka propozycji, ale muszę dobrze to przeczytać. Może zamówię. Przemyślę to jeszcze.

Offline