Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Poszukiwania didżeja

Cześć ; ) Lada dzień mam wesele, z tej racji muszę wyszukać zabawnego dj’a z Poznania, ale mam kłopot z jego zamówieniem. Możliwe że wpiszę w Google słowo kluczowe: dj na imprezy, i tak coś odnajdę. Być może wy macie ciekawe podpowiedzi, jak odnaleźć dj’a na wesele?

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 98

Odp: Poszukiwania didżeja

Muszę oznajmić, że profesjonalnego dj’a na imprezę, wyszukałem szalenie szybko, kiedy niespodziewanie zauważyłem jego stronę online. Znajdowały się tam wszystkie przydatne dane. Teraz zwykle korzystam z oferty tego dj’a, ponieważ puszcza wspaniałą muzykę.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Poszukiwania didżeja

Fantastycznym sposobem na odnalezienie cenionego dj, jest pochodzenie w sieci. Więcej informacji jest w Internecie np. tutaj djpapadino.pl/dj-na-impreze/ Ja ostatnio tak zauważyłem stronę www Dj’a Papadino. Aktualnie, gdy mam jakąś zaplanowaną balangę, zazwyczaj korzystam z usług tego Dj’a. Trudni się on oprawą muzyczną różnych uroczystości ślubnych, w głównej mierze blisko Poznania. Muszę powiedzieć, że jestem szalenie zadowolony z jego usług i z chęcią rekomenduję go innym kolegom.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Poszukiwania didżeja

Kiedy ja chciałem odnaleźć najlepszego dj’a na wesela, zapytałem się moich przyjaciół, którzy mieli ostatnio ślub. Zaproponowali mi świetną osobę. Teraz różnorodne osoby stają się dj’ami, ale według mnie w tym fachu najważniejsza jest pasja.

Offline

dżuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-26
Liczba postów: 29

Odp: Poszukiwania didżeja

To żaden kłopot odnaleźć DJ na przyjęcie weselne. Nie czaję. Błyskawicznie znalazłam cenionego dj na imprezę w Poznaniu Dlatego nie rozumiem tej rozmowy. Zmieńmy temat, ponieważ to naprawdę szkoda czasu na takie pogawędki. Jak się chce, to odnajdziemy wszystko. Z resztą spadam na inne forum sieciowe. Do widzenia!

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 40

Odp: Poszukiwania didżeja

Banalna rzecz, że ekspresowo odnajdziemy profesjonalnego DJ na wesele. Co więcej jak szukałam takiego, to znajoma pokazała mi witrynę internetową djpapadino.pl/kontakt/ na której znalazła DJ na wesele. Czemu nie?! Może kolejnym razem.Zmieńmy temat albo znikam stąd. Sorry, nie podpowiem Wam. Ciao!

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 98

Odp: Poszukiwania didżeja

Ja pewnego razu znalazłem najlepszego dj’a na wesele w Poznaniu w necie. W owym czasie było wesele mojej kumpeli, a ja niesamowicie pragnąłem pomóc jej znaleźć kogoś odpowiedniego. Myślę, że wesele wspaniale się udało.

Offline