Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Szukam dużych ubrań

Hej ; ) Szalenie mnie pasjonuje popularna moda size plus. Osobiście mam odrobinę kilogramów w zapasie, toteż szukam dużych ubrań. Muszę stwierdzić, że mam kłopot ze znalezieniem fajnych rzeczy dla większych kobiet. A być może wy znacie profesjonalny sklep z odzieżą dla puszystych?

Offline

choroba
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-21
Liczba postów: 37

Odp: Szukam dużych ubrań

Sądzę, że teraz prościej odnaleźć serwis z ciuchami dla rozmiarów xxl. Dawno temu te ciuchy były jak worki i paskudne. Jednak ówcześnie jest całkowicie inaczej. Niedawno poszukiwałam dla siebie spódnicy do kolan. Niestety w każdym miejscu były w sprzedaży uniwersalne rozmiary. Jednak dylemat się rozwiązał, gdyż w necie odnalazłam pewną stronę internetową, której założycielem była spółka 20inLove. To tutaj w promocyjnych cenach znalazłam ciuchy w swoim rozmiarze. Od ręki zabrałam się za zakup. Stwierdzę, że dawno nie cieszyłam się tak z zakupów. Od tego czasu tylko tam zamawiam. Polecam serdecznie ten serwis!

Offline

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 92

Odp: Szukam dużych ubrań

Gdy moja dziewczyna chciała świetnie się prezentować, migiem wyszukała w sieci sklep, który oferuje ładne sukienki xl. Swego czasu kupiła sobie kolorową sukienkę, i muszę oznajmić, że świetnie w niej wygląda. Najczęściej ją wkłada, gdy gdzieś idziemy.

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Szukam dużych ubrań

Ja swego czasu zobaczyłem w sieci interesujący dział online o nazwie: bluzki xxl. Błyskawicznie zainteresowałem się tematem, gdyż moja partnerka jest bardziej puszysta i non stop ma problemy z kupnem najróżniejszych rzeczy, zwłaszcza tych bardziej stylowych.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Szukam dużych ubrań

Sądzę, że istnieją sklepy z ubraniami dla puszystych. Nie kapuję tej rozmowy. Gdy moja narzeczona szukała dla siebie ciuchów, to w Yahoo napisała słowa odzież damska xxl i dała radę trafić na odpowiedni sklep. Uważam, że sprawa rozwiązania. Nie rozumiem. W tym momencie z pomocą Internetu odnajdziemy wszystko. Uciekam stąd. Do widzenia!

Offline

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Odp: Szukam dużych ubrań

Wiele różnorodnych rzeczy dla grubszych pań, jest umieszczonych w Internecie. Swego czasu dojrzałem tam banner, na którym był napis: odzież w dużym rozmiarze. Moja narzeczona również odnalazła od groma anonsów w necie.

Offline