Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: W domu stawiam na nowoczesność

Teraz mnóstwo osób stawia na nowoczesność. Sama należę do tego zgrupowania. Ostatnimi czasy zakupiłam sobie nowoczesne gniazdko. Chciałam je umeblować po swojemu. Dlatego zaczęłam poszukiwać w sieci różnorodnych pomysłów. Początkowo miałam problem ze znalezieniem czegoś, ale moja znajoma poleciła mi fajny sklep z rozmaitymi meblami. Ucieszyłam się, gdyż tam także oferowali wieszak stojący. Z marszu wzięłam. W przeciągu czterech dni wszystko było u mnie. Byłam zachwycona. A mieszkanie prezentowało się świetnie. Dużo znajomych mi mówiło, że mam super gust. big_smile

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: W domu stawiam na nowoczesność

Co niemiara ludzi decyduje się na innowacyjność w swoich chatach. Niedawno przeprowadzałem się do większego gniazdka. Jestem singlem, lecz lubię mieć zadbany dom. Dlatego gdy ogarniałem mieszkanie przed przeniesieniem się, wymyśliłem, że mogłoby ono być urządzone w ciekawym stylu. Lubię gotować, toteż na kuchnię kładłem największy nacisk. Pragnąłem mieć spory stół, gdzie miałbym sposobność podawać moje dania gościom. Pragnąłem też wziąć wysokiej jakości krzesła do kuchni. Lecz w necie znalazłem sklep, gdzie zamówiłem krzesło do kuchni metalowe. Przyznam szczerze, że moja kuchnia prezentowała się, tak jak śniłem.

Offline

andzia1942
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-30
Liczba postów: 30

Odp: W domu stawiam na nowoczesność

Jest dużo ciekawych sposobów na zagospodarowanie naszych mieszkań. Niedawno z małżonkiem przenosiliśmy się do dużego mieszkania. Normalna rzecz, że trzeba było pomyśleć o dobrym wyposażeniu chałupy. Moim snem była kuchnia w formie pubu. Z marszu zamówiłam sobie stołki barowe. Powiem, że kuchnia wyglądała super. Mnóstwo moich koleżanek gadało, że mam idealną kuchnię. Teraz moja chałupa prezentuje się jak ze snów. Dodatkowo mam w planach jeszcze zrobić kilka transformacji w innych pomieszczeniach i na zewnątrz, ale to już w okresie letnim. smile

Offline

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: W domu stawiam na nowoczesność

Ja odnalazłam ostatnio w sieci świetne krzesło. Żeby je odnaleźć, po prostu wstukałam w wyszukiwarkę hasło: innowacyjne krzesło chrom. Powinnam oznajmić, że z miejsca je kupiłam. Obecnie jest mi nieodzowne, szczególnie do mojego dużego pokoju. Sądzę, że to był kapitalny wybór. Namówił mnie na ten wybór mój mężczyzna, który zobaczył to krzesło u znajomych, a później także chciał takie zakupić.

Offline