Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kaszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-06
Liczba postów: 43

Odp: Wiza tranzytowa

Hej : ) Lada dzień jadę za granicę, toteż nieodzowna mi będzie bez wątpienia wiza. Ostatnio dużo o tym przeczytałam w dziale online pt.: tranzytowe wizy do Indii. Weszłam tutaj, dlatego że chcę się was doradzić, jak mogę załatwić sobie wizę?

Offline

cha-cha
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 43

Odp: Wiza tranzytowa

Myślę, że aktualnie odszukamy wiele rozwiązań na zdobycie wizy zagranicznej. Wiem to z własnego życia. Ostatnio szukałam wizy do Indii. Moja firma rozpoczęła współpracę z wielką korporacją z Indii. Wystarczyło, że w Yahoo wpisałam wyrażenia wiza indie i tak trafiłam na pewną stronę online, której posiadaczem była spółka Expowiza. To tam w promocyjnych cenach polecono mi specjalistyczną pomoc. Byłam usatysfakcjonowana. Od tamtego dnia mam świadomość, że wszystko będzie ok. Polecam mocno to przedsiębiorstwo!

Offline

Wyspana
Użytkownik
Lokalizacja: Ciechanów
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 54

Odp: Wiza tranzytowa

Myślę, że teraz to żaden kłopot ogarnąć sobie zagadnienie wizy. Kiedy moja znajoma wyjeżdżała do Indii w kwestiach firmowych, to w necie wystukała wyrażenia wiza indie warszawa szybko i problem miała rozwiązany. Myślę, że sprawa załatwiona. Spadam stąd. Bye!

Offline

Vogel
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 54

Odp: Wiza tranzytowa

Ja niesamowicie pragnę pojechać do Indii. Moim zdaniem lada dzień to zrobię, jednakże powinienem zdobyć sobie wizę. Ostatnio mnóstwo o tym przeczytałem w dziale www o nazwie: wiza indie. Mam tylko nadzieję, że najmniejszych kłopotów nie będzie, kiedy będę chciał uzyskać wizę. Bez wątpienia muszę zacząć działać.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: Wiza tranzytowa

Gdy ja chciałem skombinować sobie wizę, poszukiwałem najrozmaitszych wiadomości na ten temat. Aby je znaleźć wklikałem w wyszukiwarkę hasło: służbowa wiza do Chin. Tak z miejsca znalazłem wiele potrzebnych wiadomości, które piekielnie mi pomogły.

Offline

Arystokrata
Użytkownik
Lokalizacja: Jedwabno
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 18

Odp: Wiza tranzytowa

Bez wątpienia nieodzowną wizę pomoże uzyskać ceniona firma Expowiza. Ja to przedsiębiorstwo znalazłem dzięki ulotce, na której był umieszczony napis: wizy do rosji warszawa. Lada moment udaję się do Rosji, więc jestem bardzo zadowolony. Tam mam dużo kumpli.

Offline