Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kociołek
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-30
Liczba postów: 96

Odp: Kłopot z podarunkiem dla narzeczonej

Serwus! Mam kłopot z podarunkiem dla narzeczonej. Wiem, że wykonuje wszelkiego rodzaju zabiegi dla urody, toteż waham się, czy upominek w postaci karnetu do cenionego salonu mógłby przypaść jej do gustu. Sądzicie, iż to właściwy wybór czy bardziej coś, co zostanie odebrane jako pójście na skróty? Wierzę, że coś podpowiecie.

Offline

Fiołkowa
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 23

Odp: Kłopot z podarunkiem dla narzeczonej

Znalezienie prezentu dla bliskiej osoby jest czasami kłopotliwe. Odwiedzając najróżniejszego rodzaju butiki czy lokale usługowe nierzadko można kupić atrakcyjne vouchery czy bony. Zainteresowanie nimi jest naprawdę znaczące, aczkolwiek zastanawiam się, czy to dobry pomysł na upominek. Z jednej strony przyjemnie takiego rodzaju podarunek otrzymać, a z drugiej wydaje mi się, iż na taki upominek decydują się ci, którzy nie mają pomysłu, co kupić. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 84

Odp: Kłopot z podarunkiem dla narzeczonej

Ze swoją ukochaną obchodzimy liczne święta jak i jubileusze i każdorazowo obdarowujemy się podarunkami. Nie są to zazwyczaj drogie prezenty, aczkolwiek powinienem napisać, że brakuje mi już pomysłów. Niejednokrotnie rozważałem, czy nie zakupić karty podarunkowej. Taki bon do znanego gabinetu urody lashup.pl/nail-bar/manicure-japonski/ jest wg mnie praktycznym jak i atrakcyjnym podarunkiem. Obawiam się tylko, że moja ukochana odbierze to odmiennie. Drogie panie, jaka byłaby Wasza reakcja na taki upominek?

Offline

ZakrętONA
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 26

Odp: Kłopot z podarunkiem dla narzeczonej

Nabywanie kart upominkowych czy voucherów stało się w ostatnim czasie rzeczywiście powszechne, o czym świadczy fakt, iż duża liczba butików jak i punktów usługowych włączyła je do sprzedaży. Ja osobiście z chęcią otrzymałabym karnet do renomowanego gabinetu kosmetycznego . Sama mogłabym wybrać sobie interesujące mnie zabiegi i tym samym dostosować upominek do swoich wymagań. Wcale nie twierdzę, iż zakup bonu jest zawsze wynikiem braku pomysłu albo sugestią dla dziewczyny, by się za siebie wzięła.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Kłopot z podarunkiem dla narzeczonej

Dzięki wszystkim, którzy zaprezentowali swe zdanie. Naprawdę mi pomogliście. Teraz już jestem przekonany, iż bon do renomowanego gabinetu urody będzie atrakcyjnym pomysłem na podarunek. Wierzę, że moja narzeczona będzie takiego samego zdania. Baj!

Offline