Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 116

Odp: Gdzie można kupić tusz do drukarki?

Witam, czy ktoś z Państwa wie może gdzie można w dobrych cenach kupić dobrej jakości tonery do drukarki laserowej? Zależy mi na jakościowym produkcie, raz już kupiłem coś taniej, żałowałem. Teraz szukam okazyjnych cen ale na dobre produkty. Jeśli coś wiecie to proszę o namiar. Dziękuję

Offline

ChybaSchudłam
Użytkownik
Lokalizacja: Ełk
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 59

Odp: Gdzie można kupić tusz do drukarki?

Witam serdecznie. Dobrej jakości tonery do drukarek znajdziesz w sklepie http://sklep.bamapol.pl/. To internetowy sklep papierniczy, z artykułami do biura i nie tylko. Tonery i tusze też są dostępne w ofercie, a ceny moim zdaniem są bardzo atrakcyjne. Warto sprawdzić.

Offline

pastuch
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-08
Liczba postów: 101

Odp: Gdzie można kupić tusz do drukarki?

Zależy jaki typ drukarki masz. Do laserowych tonery są zazwyczaj droższe, ale moim zdaniem na dłużej wystarczają, znowuż jak masz atramentową i tylko sporadycznie drukujesz, to tusze w kartridżach mogą wysychać.

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 35

Odp: Gdzie można kupić tusz do drukarki?

Witam. Ja do swojej drukarki kupuję tonery dokładnie tego typu http://sklep.bamapol.pl/tonery-do-drukarek-laserowych-c-75_77.html. Moim zdaniem cena jest bardzo dobra, a tonery wykorzystywane są przez dłuższy czas. W sumie tak to się prezentuje, że drukarka laserowa w kupnie jest tania, ale kartridże do niej już są droższe niż do drukarek atramentowych.

Offline