Administrator forum zaprasza dziennikarzy do udziału w dyskusjach. To idealne miejsce na śmiałą prezentację swoich poglądów. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w tym zawodzie, to odpowiednie miejsce, by ćwiczyć polemiczny warsztat.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Niezwyciężony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-13
Liczba postów: 89

Książka

Mam pomysł na książkę fantasy w stylu wiedźmina. O bohaterze, który będzie zwiedzał krainę, w której magia zaczyna się odradzaj i coraz więcej dziwnych rzeczy dzieje się w krainie. I wszyscy oczekują na bohatera, który poprawi zaistaniałom sytuację jednak wszyscy uwarzają, że bohaterem tym jest członek szlachetnego rodu i jego faworyzują, a tak naprawdę to opisany przezmnie bohater mieszkający w biednej dzielnicy będzie tym bohaterem, który odkryje w sobie jakieś moce ale nie będzie wiedział co toi nikt nie będzie mu wierzył. I tak dalej i tak dalej smile Tylko teraz mam pytanie czy trudno wydać książkę fantasy i jak ją wogóle wydać ?

Offline

titanic
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-22
Liczba postów: 33

Odp: Książka

Myślę, że to trudna sprawa. Mój kolega kiedyś próbował wydać naprawde dobrą książke ale skończyło się na tym, że sam ją wydrukował i dystybuował na swojej stronie internetowej.

Offline